Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: LastekasvatusSuhted, suhtleminePsühholoogia

Kuidas rääkida väikeste lastega nii, et nad kuulaksid
Ellujäämisõpik 2–7 aastaste laste vanematele


„Kuidas rääkida väikeste lastega nii, et nad kuulaksid” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus, viimane eksemplar meie raamatupoes.

Kuidas rääkida väikeste lastega nii, et nad kuulaksid Ellujäämisõpik 2–7 aastaste laste vanematele kaanepilt – front cover


Autorid: Joanna Faber, Julie King. Eessõna autor: Adele Faber.


Inglise keelest tõlkinud Mari Ollino.


Originaali pealkiri: How to talk so little kids will listen: a survival guide to life with children ages 2–7.


Toimetanud Anu Murakas. Kaane kujundanud Reet Helm. Illustratsioonid: Coco Faber, Sam Faber Manning, Tracey Faber.
„Kuidas rääkida väikeste lastega nii, et nad kuulaksid” – tutvustus


Vanemad leiavad ennast aeg-ajalt ikka olukordadest, kus esimesel hetkel ei oska lapse käitumisele kuidagi reageerida – lihtsalt puuduvad vajalikud tööriistad! Ja just sellistel hetkedel kiputakse reageerima kas liiga jõuliselt või vastupidi – liiga pehmelt.

Raamat „Kuidas rääkida väikeste lastega nii, et nad kuulaksid” pakubki vanematele hulga käepäraseid tööriistu, nende seas:
• tunnetega toimetulemise tööriistad,
• konflikti lahendamise tööriistad,
• koostöö saavutamise tööriistad,
• tööriistad erivajadustega lastele jpm,
• ja õpetab neid ka erinevates olukordades kasutama.

Raamat „Kuidas rääkida väikeste lastega nii, et nad kuulaksid” sobib suurepäraselt nii õpetajatele, vanematele kui ka teistele lastega töötavatele või vanemaid nõustavatele spetsialistidele.

– Gordoni perekooli koolitaja ja pereterapeut Tiit Kõnnussaar


Mida teha väikelapsega, kes röögib auto turvatoolis, näpistab beebit, keeldub köögivilju söömast, loobib raamatukogus raamatuid või tormab kedagi kuulamata ringi supermarketis?

Teos, mis on üles ehitatud vastavalt levinumatele probleemidele ja konfliktidele, on tänuväärne abivahend hädaolukordades, tutvustades mitmeid suhtlemisstrateegiaid. Lisaks on eraldi peatükk pühendatud erivajadustega – sensoorse info töötlemise häire ja autismihäiretega − lastele.

Kasutajasõbralik käsiraamat „Kuidas rääkida väikeste lastega nii, et nad kuulaksid” aitab lapsevanematel ja väikeste laste hooldajatel luua rahuldust ja rõõmu pakkuvaid suhteid kohutavate kaheaastaste, kangekaelsete kolmeaastaste, nurjatute nelja-aastaste, virisevate viieaastaste, kannatamatute kuueaastaste ja sõjakate seitsmeaastastega. Ühtlasi aitab see väikestel lastel kasvada suurteks lasteks, kes kuulavad oma vanemaid, õpetajaid, õdesid-vendi ja eakaaslasi.

Adele Faberi ja Elaine Mazlishi miljonitiraažides ilmunud raamatud on aidanud lapsevanemaid igal pool maailmas. Käesolevas raamatus on Adele Faberi tütar Joanna koos Julie Kingiga käsitlenud olulisi suhtlusvõimalusi just kahe- kuni seitsmeaastaste laste kasvatamiseks.Raamatu „Kuidas rääkida väikeste lastega nii, et nad kuulaksid” sisukord

Raamatu „Kuidas rääkida väikeste lastega nii, et nad kuulaksid” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kuidas rääkida väikeste lastega nii, et nad kuulaksid” seonduvad märksõnad: väikelapsed, koolieelikud, lapsepsühholoogia, väikelapsekasvatus, kodune kasvatus, kasvatusnõustamine, lapsevanema-lapse suhe, nõuandedRaamatu „Kuidas rääkida väikeste lastega nii, et nad kuulaksid” tehnilised andmed


„Kuidas rääkida väikeste lastega nii, et nad kuulaksid” on pehmekaaneline raamat, 358 lk; 14,0 × 20,9 cm; ↔ 2,8 cm; 410 g.


Raamat „Kuidas rääkida väikeste lastega nii, et nad kuulaksid” on hetkel laost otsas.


Raamatu „Kuidas rääkida väikeste lastega nii, et nad kuulaksid” ilmumisandmed: Ersen, 2018


ISBN/EAN: 9789949821754 (978-9949-82-175-4)Soovitame lisaks väljaandele „Kuidas rääkida väikeste lastega nii, et nad kuulaksid” vaadata ka neid trükiseid:


Minu pidu
Minu pidu

12.90


Ajutorm
Ajutorm

23.93


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525