Minu prantsuse kullakesed
Ekleerid ja makroonid, nii sarnased ja nii erinevad


„Minu prantsuse kullakesed” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Minu prantsuse kullakesed Ekleerid ja makroonid, nii sarnased ja nii erinevad kaanepilt – front cover


Autor: Marika Sinkkonen.


Toimetanud Tiina Lebane. Kujundanud Mai Grepp. Fotod: Mai Grepp.
„Minu prantsuse kullakesed” – tutvustus


Ekleerid ja makroonid on paljudele korraga nii arm kui ka hirm. Selleks, et arm ikka hirmu võidaks, jagab autor selles kaunis kokaraamatus oma aastate jooksul koolitajana tegutsedes omandatud teadmisi ja oskusi. Raamat Minu prantsuse kullakesed. Ekleerid ja makroonid, nii sarnased ja nii erinevad sobib uudistamiseks algajale ja praktiliseks käsiraamatuks tõsisemale huvilisele, kes on ekleeride-makroonide tegemist omal käel juba proovinud. Leiad siit rikkalikult piltidega illustreeritud ja seetõttu hõlpsalt jälgitavad sammsammulised õpetused makrooni- ja ekleeritainaste valmistamiseks, toorikute pritsimiseks, glasuurimiseks ja kaunistamiseks ning ohtralt põnevaid retsepte täidiste ja ka pilkupüüdvate tortide valmistamiseks. Lastega koos on vahva ette võtta erikujuliste makroonide tegemine, ka selleks on raamatus Minu prantsuse kullakesed. Ekleerid ja makroonid, nii sarnased ja nii erinevad piltidega tegemisõpetused.

„Olen õnnelik inimene, kelle hobist sai armastatud töö, mis omakorda muutus elustiiliks. Olen Tordikooli omanik ja koolitaja, teen tortide, ekleeride, makroonide, söödavate kaunistuste ja muidki toidukoolitusi. Loodan, et leiad minu raamatust Minu prantsuse kullakesed. Ekleerid ja makroonid, nii sarnased ja nii erinevad uut ja virgutavat inspiratsiooni, samuti oled väga teretulnud Tordikooli õpitubadesse.
– Marika SinkkonenRaamatu „Minu prantsuse kullakesed” sisukord

Raamatu „Minu prantsuse kullakesed” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.Raamatu Minu prantsuse kullakesed. Ekleerid ja makroonid, nii sarnased ja nii erinevad kohta loe lisaks ka elu24 artiklist Aasta parim kokaraamat õpetab makroonide ja ekleeride valmistamist.


Raamatuga „Minu prantsuse kullakesed” seonduvad märksõnad: kondiitritooted, küpsetised, kokaraamatudRaamatu „Minu prantsuse kullakesed” tehnilised andmed


„Minu prantsuse kullakesed” on kõvakaaneline raamat, 144 lk; 17,4 × 23,1 cm; ↔ 1,3 cm; 468 g.


Raamat „Minu prantsuse kullakesed” on hetkel laost otsas.


Raamatu „Minu prantsuse kullakesed” ilmumisandmed: Tordikool, 2019


ISBN/EAN: 9789949015542 (978-9949-01-554-2)Veel üllitisi raamatu „Minu prantsuse kullakesed” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Minu prantsuse kullakesed” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125