Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KokaraamatudToiduained, joogidPsühholoogia

Armastus enda, oma keha ja toidu vastu
Söömishäirest tervisliku toitumiseni


„Armastus enda, oma keha ja toidu vastu” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Armastus enda, oma keha ja toidu vastu Söömishäirest tervisliku toitumiseni kaanepilt – front cover

Hind: 22.92


Autorid: Ingel Prii, Simone Viidas.

„Armastus enda, oma keha ja toidu vastu” – tutvustus


See raamat on meie viis jalaga pikali lüüa tänapäeval normiks saanud piiravad dieedid ning sisutühjad toitumiskavad, mida pea iga naine on vähemalt korra elus katsetanud. Ühiskonna surve tõttu oleme hakanud läbimõtlemata oma toitu piirama, keha signaale eirama, ennast teistega võrdlema ja palju muud. See on meid kõiki väiksemal või suuremal määral viinud selleni, et oleme usalduse oma keha vastu kaotanud.

„Armastus enda, oma keha ja toidu vastu” tekkis meie ühisest äratundmisest toitumishäirete osas, mida kogesime teismeeas.

Noore tüdrukuna on kõigil soov teistele meeldida ning oma keha võrdlemine teistega võib sind viia valede toitumisharjumusteni, millega võid teha kehale väga suurt kahju. Pea meeles, et sa ei ole üksi. Oma keha tundma õppimine ja armastamine võtab aega.
Ka meie oleme teinud läbi oma imedieedid ja muud lollused, kuna arvasime, et peame seda tegema enda ja teiste armastuse väljateenimiseks. Kunagine läbielatud mure viis meid oma teekonnal aga enda elukutsete valikuni ning täna tegutseme kogemusnõustaja, toitumisterapeudi ja fitnesstreenerina.

Siit kaante vahelt leiad meie väga ausalt ja ilustamata räägitud kogemused ning soovitusi, kuidas edasi minna. Ja muidugi ei puudu ka retseptid, mille järgi saab imemaitsvaid roogasid valmistada, kusjuures kaloritest pole sõnagi!Raamatu „Armastus enda, oma keha ja toidu vastu” sisukord

Raamatu „Armastus enda, oma keha ja toidu vastu” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Armastus enda, oma keha ja toidu vastu” seonduvad märksõnad: kokaraamatud, psühholoogiaRaamatu „Armastus enda, oma keha ja toidu vastu” tehnilised andmed


„Armastus enda, oma keha ja toidu vastu” on kõvakaaneline raamat, 143 lk; 17,7 × 22,7 cm; ↔ 1,6 cm.


Raamat „Armastus enda, oma keha ja toidu vastu” on Laos nr 3, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Armastus enda, oma keha ja toidu vastu” ilmumisandmed: Pilgrim, 2022


ISBN/EAN: 9789916680292

Ostan „Armastus enda, oma keha ja toidu vastu” hinnaga 22.92Soovitame lisaks väljaandele „Armastus enda, oma keha ja toidu vastu” vaadata ka neid trükiseid:


Supra
Supra

24.90


Minu pidu
Minu pidu

12.90


Jõulud
Jõulud

14.74


Osta 5
Osta 5

19.95


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525