top design element
Kirjavara raamatupood


Kirjavara online-raamatupood on veel alles noor. Kui Te siit soovitud raamatut ei leidnud, küsige ikka. Võimalik, et raamat on olemas, kuid pole andmebaasi veel jõudnud. Selleks vajutage nupule „Kirjuta meile”, avaneb kirja saatmise vorm.
OstukorvOtsing 


Eestikeelsed raamatudSoomekeelsed raamatudRootsikeelsed raamatudIngliskeelsed raamatudPrantsuskeelsed raamatudSaksakeelsed raamatudVenekeelsed raamatud


Sarjad
Viimati poodi lisatud raamatud
Uued raamatud (2021, 2020)

ANTIIK

Aabitsad


Aforismid, tsitaadid, mõtteterad 1 uus


Aiandus, mesindus 6 uut


Ajalugu, poliitika 4 uut


Alternatiivmeditsiin 1 uus


Arhitektuur


Arvutid, elektroonika


Atlased


Ehitus ja remont


Elulood, mälestused 2 uut


Eneseabi 3 uut


Esoteerika 1 uus


Ettevalmistus kooliks 1 uus


Filosoofia


Folkloor 1 uus


Fotoalbumid


Fotograafia, filmitehnika 1 uus


Hobid ja vaba aeg 4 uut


Huumor


Ilu ja tervis 1 uus


Ilukirjandus


Jooga ja Pilates


Juriidika, õigus


Jõulud 1 uus


Katastroofid, õnnetused, kuriteod


Keel ja kirjandus


Keeleõpikud


Kehakultuur 1 uus


Kleepsuraamatud


Kodundus


Kokaraamatud 14 uut


Kombed ja etikett


Kultuur 1 uus


Kunst


Käsitöö 3 uut


Laste tegelusraamatud 1 uus


Lastekasvatus 1 uus


Lasteraamatud 9 uut


Loodus 4 uut


Loomad, linnud 5 uut


Luule


Majandus, äri 4 uut


Meditsiin


Muinasjutud 2 uut


Muusika


Mängud


Nipiraamatud 1 uus


Noortele 4 uut


Nuputamisraamatud, tööraamatud, töövihikud 1 uus


Näidendid


Perioodika


Pildiraamatud, koomiksid 4 uut


Populaarteadus


Psühholoogia 4 uut


Põllumajandus, metsandus


Religioon


Seks


Sport


Suhted


Sõidukid


Sõnastikud, leksikonid 3 uut


Teatmikud 8 uut


Tervis 4 uut


Toiduained, joogid 12 uut


Toitumine 3 uut


Turism, reisikirjad, reisijuhid 1 uus


Täppisteadused 2 uut


Veganlus, vegetaarlus 1 uus


Väikelaste raamatud 3 uut


Värvimisraamatud, värviraamatud 1 uus


Õpikud 1 uusMeditsiinimeediumi kilpnäärmeravi


Trükise „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” kaanepilt. Cover picture of „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi”.

Hind: 26.40


Autor: Anthony William. Eessõna autor: Prudence Hall.


Inglise keelest tõlkinud Mari Ollino.


Toimetanud Evelin Piip. Keeletoimetaja: Mari Mets. Kaane kujundanud Reet Helm.


ISBN/EAN: 9789949823772 (978-9949-82-377-2)


„Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” on pehmekaaneline raamat, 312 lk; 13,9 × 20,7 cm; ↔ 2,4 cm; 334 g.
Raamatu seisukord: uus.


Raamat „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” on SAUE laos, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel päeval.„Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” – tutvustus


Kui sind vaevab mõni krooniline tervisehäire, tea, et sa pole üksi − sa oled üks miljonitest inimestest, kes pistavad rinda müstiliste sümptomitega, mida meditsiiniringkondades on hakatud seostama kilpnäärmehaigustega. Nagu paljud teised, soovid ka sina kilpnäärme kohta tõtt teada.
Oleme juba enam kui sada aastat tulutult oodanud meedikutelt kilpnäärmeprobleemidega seotud tõelisi tarkusi. Ka uusimad teadusuuringud pole meie kannatuste tõelisele põhjusele veel valgust heitnud. Hashimoto türeoidiit ei tähenda, et keha ründab iseennast. Kilpnäärmevähist pole meile samuti kõike räägitud. Elulootus pole kadunud ka juhul, kui sul kilpnääret enam pole. Kilpnäärmehaigustes pole süüdi halvad geenid. Tänapäevased kilpnäärmehaiguste diagnoosid ei seleta salapäraseid sümptomeid, mis on sind aastaid piinanud.
Sa ei peaks teadlastelt veenvaid vastuseid ootama veel kümme, kakskümmend, kolmkümmend aastat või kauemgi. Kui tunned, et sa ei suuda kuidagi voodist tõusta, vead päev läbi vaevaliselt jalgu järel või murrad pead selle üle, mis on su tervisega lahti, ei peaks sa enam ainsatki päeva vaevlema, rääkimata veel ühest aastakümnest. Sa ei peaks ka nägema oma lapsi vaevlemas.
Tänapäeval laialt levinud kilpnäärmehaiguste taga peitub palju rohkem, kui ette kujutatakse. Haara ohjad enda kätte ja saa kilpnäärmeeksperdiks − saa teada, mis tegelikult tekitab ja kuidas ravida paljusid tervisehäireid.

„Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” – eessõna


Mida sa sellest imelisest raamatust leiad? Põneva ja uudse kilpnäärmehaigustele lähenemise viisi. Tänu Anthony Williamile ja temaga kõnelevale häälele omandad hulgaliselt uusi teadmisi kilpnäärmehaiguste kohta ning sulle tutvustatakse turvalisi ja tõhusaid tervenemisviise.
Lõuna-California ülikoolis õppinud günekoloogi ja teerajajana naiste bioidentsete hormoonide alal otsin alatasa haiguste ja tervise halvenemise algpõhjusi. Olen ravinud tuhandeid kilpnäärmehaigeid ja usun, et ainult pooled kilpnäärmehaigust põdevad inimesed Ameerika Ühendriikides on saanud õige diagnoosi. Asjatundjana usun, et USAs põevad kilpnäärmehaigust seitse inimest kümnest. Seda märkimisväärset raamatut lugedes hakkad oma diagnoosi tunduvalt paremini mõistma ning õpid tundma meetodeid, millele toetudes probleemile algusjärgus piir panna. Tänu Anthony „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravile” olen kahtlemata saanud targemaks ja omandanud vajalikud oskused ka oma keerukamate patsientide ravimiseks. Anthonyl on tõepoolest õigus, väites, et kõik patsiendid ei reageeri kilpnäärmehormoonidele nii, nagu me ootame või loodame.
Kui minuga, arstiga, räägiks tark ja veenev hääl patsientide haigustest nii, nagu seda teeb Anthony William, peaksin seda tõeliseks imeks. Paljud mu kolleegid oleksid taolise sisemise abi eest samuti tänulikud, kuigi meditsiiniringkondades üldiselt ei vaadataks sellele ilmselt kuigi hea pilguga. Ma ei mõista, miks! Ameerika Ühendriikides võib peamisteks surma põhjusteks pidada retseptiravimeid ja tänapäevaseid ravimeetodeid. Me pommitame patsiente antibiootikumidega ja seisame silmitsi tuhandete surmadega, mille põhjuseks on antibiootikumiresistentsus. Me lõhume vähihaigete immuunsüsteemi ravimitega, mis tekitavad hiljem omakorda vähki. Näen iga päev rasestumisvastaste tablettide kahjulikku mõju noorte naiste hormoonisüsteemile. Oeh! Mina olen sama murelik nagu sina.
Kas teadsid, et ravimeetodid on teaduslikest meditsiiniteadmistest kakskümmend viis aastat maha jäänud? Infotehnoloogias tähendaks see, et inimestel soovitatakse peente tänapäevaste mudelite asemel endiselt osta pirakaid ja kohmakaid kakskümmend viis aastat vanu arvuteid. Kes seda ometi mõistlikuks ostuks peaks? Üks mu sõber oli tuntud tehnoloogiaettevõtte kõrgelt hinnatud tegevjuht, kelle alluvuses töötas mitu tuhat inimest ning kes juhtis mitut tehast kogu maailmas. Mees seisis karjääriredeli tipus, kui tal avastati agressiivne ajukasvaja. Meest raviti Ameerika Ühendriikide parimates meditsiiniasutustes, kuid teda šokeeris siiski uudsete lähenemisviiside ja meetodite puudumine. Infotehnoloogiasektoris lahendati alatasa väga keerukaid ja näiliselt lahendamatuid probleeme, kuid vähiravis polnud juba enam kui kümme aastat midagi muutunud. See imeline ja hea mees kurtis muserdatult, et kui ta juhiks oma ettevõtet nii, nagu arstid meditsiini praktiseerivad, oleks firma vähem kui kuu aja pärast pankrotis. Nähes, kuidas traditsioonilisele niinimetatud vana kooli meditsiinile toetudes haigetele valediagnoose pannakse ja neid valesti ravitakse, olen ka mina hämmingus.
Seetõttu lugesingi Anthony „Meditsiinimeediumi” ja tema uut teost „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” põnevuse ja avatud meelega. Haigetel on vastuseid vaja kohe, mitte kahekümne aasta pärast. Pealegi, tean täpselt, et vastused ei tule ainult laborist või kliinilistest uuringutest. Nimetagem seda teadvuseks, jumalaks, hääleks, väljaks või milleks tahes; Anthony on loonud ühenduse ülimalt väärtusliku teadmiste, tarkuse ja tervenemise allikaga.
Teadureid, meditsiinidoktoreid ja muid teadlasi huvitab väga viiruste ja haiguslike protsesside vaheline seos. Olen aastaid lugenud materjale, milles väidetakse, et viirused on seotud ootamatute haiguste ja vähktõvega. Näiteks 1960. aastate alguses arvati, et Epstein-Barri viirus tekitab tõenäoliselt lümfoomi harva esinevat tüüpi, ning meditsiinilised tõendid näitavad nüüd, et viirus on seotud ka Hodgkini tõve, autoimmuunhaiguste, hulgiskleroosi ja mitmesaja tuhande vähijuhtumiga igal aastal. Sellegipoolest ei tea me kuigi palju sellest, kuidas viirused on nende tõbedega seotud, ning me ei oska viiruste tekitatud haigusi tõhusalt ravida.
Anthony läheneb oma teoses kilpnäärmehaigustele uut moodi, näidates, et Epstein-Barri viirus on nende tõbede peamine tekitaja. Ta kummutab paljud kilpnäärmega seotud müüdid, mida oled ilmselt kuulnud, ning annab geniaalseid ja valgustavaid vastuseid. Toidulisandid, toitumissoovitused, ravimtaimed ja kilpnäärme tervendamise tehnikad, mida ta tutvustab, on ainulaadsed ja väga väärtuslikud. Ta kinnitab, et me ei pea kilpnäärmehaiguste käes vaevlema, ning olen temaga igati nõus. Tänu „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravile” lähenen nüüd kilpnäärmehaiguste ravile teisiti ja näen, et mu patsientidel on sellest palju kasu. Tulemused on rahuldust pakkuvad ja hingekosutavad.
Tänan sind, kallis Anthony, selle eest, et kasutad oma erakordseid andeid kannatajate aitamiseks. Olen tänulik su julguse, pühendumuse ja inimkonna suuremeelse teenimise eest. Kuulgu sinu häält ja sind juhtivat häält paljud, kaasa arvatud kogu meditsiiniringkond!
– Prudence Hall, M.D., tervisekeskuse The Hall Center asutaja ja peaarstRaamatuga „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” seonduvad märksõnad: kilpnääre, talitlushäired, kilpnäärmehaigused, sümptomid, ravi, tervenemine, eneseabi, alternatiivmeditsiin, ravimtaimed, tervislik toitumine, dieetravi, toiduretseptid, tervisenõuanded, käsiraamatud


Raamatu „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” ilmumisandmed: Ersen, 2019Soovitame lisaks väljaandele „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” vaadata ka neid trükiseid:


10 Minutes to Table
10 Minutes to Table

Hind: 19.90

100 Classic Cakes
100 Classic Cakes

Hind: 9.90

100 grillrooga
100 grillrooga

Hind: 11.90

100 linnuliharooga
100 linnuliharooga

Hind: 19.90

100 magustoitu
100 magustoitu

Hind: 11.90

100 suppi, paja- ja vormirooga
100 suppi, paja- ja vormirooga

Hind: 14.90

100 tervislikku rooga
100 tervislikku rooga

Hind: 11.90

100 trendirooga
100 trendirooga

Hind: 12.90

1000 parasta jälkiruokaa
1000 parasta jälkiruokaa

Hind: 17.90

1000 parasta pikkusuolaista
1000 parasta pikkusuolaista

Hind: 17.90

1000 parasta salaattia
1000 parasta salaattia

Hind: 17.90

101 argirooga
101 argirooga

Hind: 6.90

101 Brilliant Baking Ideas
101 Brilliant Baking Ideas

Hind: 14.90

101 one-pot dishes
101 one-pot dishes

Hind: 8.90

101 rasvapõletuse trenni- ja dieedistrateegiat
101 rasvapõletuse trenni- ja dieedistrateegiat

Hind: 15.90

108 ideed laua katmiseks
108 ideed laua katmiseks

Hind: 17.90


© OÜ Kirjavara Raamatupood • Registrikood 16003911 • kirjavara@kirjavara.ee • +372 501 2125

bottom design element