Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: EsoteerikaAlternatiivmeditsiin

Tants veega
Õpi taastama ja kasutama vee elujõudu


„Tants veega” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: vähekasutatud.

Tants veega Õpi taastama ja kasutama vee elujõudu kaanepilt – front cover

Hind: 17.97


Autorid: M. J. Pangman, Melanie Evans.


Inglise keelest tõlkinud Peeter Villmann.


Originaali pealkiri: Dancing with water: the new science of water.


Toimetanud Malle Kiirend. Kujundanud Katrin Kaev.
„Tants veega” – tutvustus


Vesi on tänapäeval kõikide mõtetes. Meie eluspüsimise olulisim aine tekitab aga hulgaliselt küsimusi, mis panevad isegi kõige harituma inimese kukalt kratsima. Millist tähendust omavad meie igapäevaelus hiljutised teadusavastused seoses vee molekulstruktuuri … filtrite … pH … ionisaatorite … mineraalide … ja redokspotentsiaaliga?

Nende kõikide vett puudutavate küsimuste taga peitub lihtne tõsiasi, et suuremalt osalt meie planeedi veelt on riisutud tema elujõud. Vesi ei sisalda enam neid tasakaalustatud koostisosi ja energeetilisi komponente, mis on vajalikud selleks, et ta saaks elu täiel määral toetada. Kui aga veel puuduvad tasakaal ja elujõud, siis ei ole neid ka meil. Paljude tänaste hädade põhjuseks ongi asjaolu, et me ei ole aru saanud, milline on tegelikult meie suhe veega.

Raamat „Tants veega” tuleb toime sellega, millega teised raamatud ei ole hakkama saanud. Ühendades kõige värskemaid teadusesaavutusi igiammustest aegadest kuni tänapäevani vastu pidanud salatarkustega, pakub ta meile pilguheitu vee ainulaadsetele omadustele. Ühtlasi antakse raamatus „Tants veega” juhtnööre täisväärtusliku elusa vee loomiseks ehk teavet selle kohta, kuidas te saate oma igapäevast tarbevett struktureerida, programmeerida, täiendava energiaga vääristada ja temaga veel nii mõndagi muud teha.

Raamatu „Tants veega” autor M. J. Pangman on ka loengupidaja ja kirjatöö tegija alternatiivmeditsiini vallas, varasema loodusteaduste taustaga. Struktureeritud vee teemat on ta keskendunult uurinud 2000. aastast, mil ta märkas selle jõulist toimet omaenda kehale.
Raamatu „Tants veega” kaasautor Melanie Evans on intuitiivsete võimetega teetaravi terapeut ja õpetaja. Tema mõned kõige varajasemad lapsepõlvemälestused on seotud Maa algelementidega. Ta mäletab, kuidas viibis kolmeaastasena ookeani ääres ja mõistis selles peituvat elujõudu.Raamatu „Tants veega” sisukord

Raamatu „Tants veega” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.Raamatu „Tants veega” tutvustuse koostamisel on kasutatud Eesti Rahvusbibliograafia andmebaasis olevaid andmeid.


Raamatuga „Tants veega” seonduvad märksõnad: vesi, elujõud, veekvaliteet, energiaravi, esoteerikaRaamatu „Tants veega” tehnilised andmed


„Tants veega” on pehmekaaneline raamat, 271 lk; 15,5 × 23,0 cm; ↔ 2,0 cm; 510 g.


Raamat „Tants veega” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Tants veega” ilmumisandmed: Lilleoru Keskus, 2012


ISBN/EAN: 9789949906031 (978-9949-9060-3-1)

Ostan „Tants veega” hinnaga 17.97Soovitame lisaks väljaandele „Tants veega” vaadata ka neid trükiseid:


Feng shui
Feng shui

17.97


Hingeteed
Hingeteed

14.74


Küpsus
Küpsus

27.97


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525