Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Aiandus, mesindusHobid ja vaba aeg

Mesiniku aabits


„Mesiniku aabits” on lakkadega pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.


„Mesiniku aabits” – tutvustus


Mesinikust autor Marje Riis tutvustab oma raamatut „Mesiniku aabits”, millest ilmub juba neljas, täiendatud väljaanne, nii:

Huvi mesilaste pidamise vastu üha kasvab, sest mesinduses on põlvkonnad vahetumas. Lisandunud on palju noori mesinikke, kes tahavad astuda sammukese loodusele lähemale ja hakata hoolitsema nende eemalt vaadates veidi müstiliste putukate eest. Nondelt saab küll magusat mett, aga nad ka nõelavad väga valusasti.

„Mesiniku aabits” on mõeldud hobimesinikule, kes alustab 3–5 perega täiesti algusest. Raamat koosneb seitsmest peatükist, mis on nagu ajaliselt järjestatud õppepäevad, tutvustades mesilaspere elutegevust ja hooldust ühe aasta vältel. Vaatlen põhjalikult mesilaste bioloogiat, kuna selle tundmine on mesilasperesid hooldades väga oluline ning aitab paremini mõista ka teiste mesinike õpetusi.

4., täiendatud väljaandesse lisasin peatüki mesindussaaduste (peale mee nektar, suir, vaha, taruvaik, mesilasmürk, mesilasema toitepiim) koostisest ja omadustest.

Soovin, et kõik raamatu lugejad mõistaksid, kui vajalikud on teoreetilised teadmised. Praktikasse rakendatuna aitavad need luua meeldivaid elamusi, kuid tõstavad ka kindlus- ja vastutustunnet mesilaste pidamisel.Raamatu „Mesiniku aabits” sisukord

Raamatu „Mesiniku aabits” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Mesiniku aabits” seonduvad märksõnad: mesindus, mesilane, sülemlemine, tarud, mesindussaadused, mesilaste haigused, käsiraamatudRaamatu „Mesiniku aabits” tehnilised andmed


„Mesiniku aabits” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 191 lk; 17,2 × 22,5 cm; ↔ 1,3 cm; 451 g.


Raamat „Mesiniku aabits” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Mesiniku aabits” ilmumisandmed: Hea Lugu, 2021


ISBN/EAN: 9789916646144 (978-9916-646-14-4)

Ostan „Mesiniku aabits” hinnaga 19.99Soovitame lisaks väljaandele „Mesiniku aabits” vaadata ka neid trükiseid:


Kuu vägi
Kuu vägi

21.70


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525