Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Aiandus, mesindus

Maalehe vaarikaraamat


„Maalehe vaarikaraamat” on pehmekaaneline raamat sarjast Maalehe Raamat. Raamatu seisukord: uus.


„Maalehe vaarikaraamat” – tutvustus


Vaarikas on paljude lemmikmari. Eelmise põhjaliku vaarikaraamatu ilmumisest on varsti möödas 20 aastat. Vahepeal on lisandunud hulk huvitavaid sorte ning täienenud kasvatustehnoloogia. „Maalehe vaarikaraamat” on mõeldud eelkõige koduaednikele, kes saavad riske hajutades katsetada eri sortide ja kasvatusmeetoditega.
Lugedes saate soovitusi istandiku rajamiseks ja hoolduseks, multšide kasutuseks, väetamiseks, vaarikate paljundamiseks, toestamiseks jm. Omavahel on võrreldud ruttu rahva südamed võitnud taasviljuvate vaarikasortide ja traditsiooniliste suvivaarikate hoolduse ja saagikande sarnasusi-erinevusi. Suur osa raamatust „Maalehe vaarikaraamat” on pühendatud vaarika haigustele ja kahjuritele.
Lisaks põhjalikule fotodega vaarikasortide tutvustusele õpetab „Maalehe vaarikaraamat” vahet tegema ka vaarikale lähedastel söödavate viljadega liikidel. Saate teada, kes on maasikvaarikas, läänevaarikas, mesimurakas, pampel ja vampel, kuidas neid aias kasvatada ja millised on nende paremad sordid.

Raamatul „Maalehe vaarikaraamat” on kaks autorit, ka enamik fotosid on nende tehtud. Liina Arus (sündinud 1975) on lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli (praegune Eesti Maaülikool) aianduse eriala. Kaitsnud samas magistriväitekirja, mille põhiteemaks vaarikasordid ja nende kahjustuskindlus. 2013. aastal kaitses Liina Arus Eesti Maaülikoolis filosoofiadoktori väitekirja, töö teema oli vaarikamardikas ja tema looduslikud vaenlased. Alates 1999. aastast töötab ta Polli Aiandusuuringute Keskuses teadurina, varem tegeles ta peamiselt vaarikasortide, nende aretuse ja kahjustajatega. Praegu on Lina Arus keskendunud vähemlevinud puuvilja- ja marjakultuuridele. Lisaks teadustööle ja nõustamisele tegeleb ta marjakasvatusega ka oma ettevõttes, viljeldes-paljundades vaarikat ja teisi marjakultuure.
Mailis Vinogradov (sündinud 1995) on lõpetanud Eesti Maaülikooli aianduse eriala ja kaitsnud seal magistriväitekirja. Alates 2017. aastast töötab ta Polli Aiandusuuringute Keskuses vaarikasortide, nende aretuse ning vähe levinud puuvilja- ja marjakultuuridega.Raamatu „Maalehe vaarikaraamat” sisukord

Raamatu „Maalehe vaarikaraamat” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Maalehe vaarikaraamat” seonduvad märksõnad: vaarikas, sordid, vaarikakasvatus, marjakasvatus, agrotehnika, taimekaitse, nõuanded, käsiraamatudRaamatu „Maalehe vaarikaraamat” tehnilised andmed


„Maalehe vaarikaraamat” on pehmekaaneline raamat, 168 lk; 11,7 × 19,9 cm; ↔ 1,1 cm; 252 g.


Raamat „Maalehe vaarikaraamat” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Maalehe vaarikaraamat” ilmumisandmed: Hea Lugu, 2020


ISBN/EAN: 9789985645284 (978-9985-64-528-4)

Ostan „Maalehe vaarikaraamat” hinnaga 19.19Veel üllitisi „Maalehe vaarikaraamat” autori(te)lt:

Raamatuga „Maalehe vaarikaraamat” samast sarja(de)st:

Soovitame lisaks väljaandele „Maalehe vaarikaraamat” vaadata ka neid trükiseid:


Kuu vägi
Kuu vägi

21.70


Gurmeeaed
Gurmeeaed

25.95


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525