Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KodundusAiandus, mesindusNipiraamatud

Kahjurid inimese, toidu ja tare kallal


„Kahjurid inimese, toidu ja tare kallal” on lakkadega pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.


„Kahjurid inimese, toidu ja tare kallal” – tutvustus


Raamatus „Kahjurid inimese, toidu ja tare kallal” on verest toituvaid liike, kes on oma elupaigaks valinud inimkeha (täid) või seadnud end sisse majapidamisse (kirbud, lutikad). Verehimulisi jätkub ka loodusesse (puugid, sääsed, kihulased). Saatjaskonda kuulub selliseidki pahalasi, kes söövad ning reostavad meie toitu (liblikate röövikud, mardikad, prussakas, vaaraosipelgas, kärbes). Osa meie toitu himustavaid liike elab vabas looduses ja nad käivad majas toidujahil (sipelgad). Pahalaste hulgas on liike, kellele meeldivad meie riided (koid), vaibad (nahanäkid) ja majatarbed (toonesepad), on neidki, kes maja tolmuks närivad (siklased).

Selle saatjaskonna tõrjumine ja majast väljalöömine on paratamatu, kui tahad säästa oma tervist ja vara. Selleks, et tõrje annaks tulemusi, on vaja pahalasi tunda, sest tõrjeviisi valik sõltub kahjuri liigist.

Raamatus „Kahjurid inimese, toidu ja tare kallal” kirjeldatakse olulisemaid ja inimesega tihedalt seotud olmekahjureid, andes ülevaate nende käitumisest ja bioloogiast. Tuvastamise lihtsustamiseks on toodud ka võrdlustabelid. Tõrjesoovitused on valitud nii, et need säästaksid inimest ja tema elukeskkonda.Raamatu „Kahjurid inimese, toidu ja tare kallal” sisukord

Raamatu „Kahjurid inimese, toidu ja tare kallal” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kahjurid inimese, toidu ja tare kallal” seonduvad märksõnad: putukad, kahjurid, kahjurputukad, taimekahjurid, parasiidid, kahjuritõrje, putukatõrjeRaamatu „Kahjurid inimese, toidu ja tare kallal” tehnilised andmed


„Kahjurid inimese, toidu ja tare kallal” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 176 lk; 17,1 × 23,5 cm; ↔ 1,2 cm; 339 g.


Raamat „Kahjurid inimese, toidu ja tare kallal” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Kahjurid inimese, toidu ja tare kallal” ilmumisandmed: Hea Lugu, 2021


ISBN/EAN: 9789916601945 (978-9916-601-94-5)

Ostan „Kahjurid inimese, toidu ja tare kallal” hinnaga 21.21Veel üllitisi „Kahjurid inimese, toidu ja tare kallal” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Kahjurid inimese, toidu ja tare kallal” vaadata ka neid trükiseid:


Sooda
Sooda

13.93


Betoon
Betoon

22.92


Kuu võim
Kuu võim

29.79


Jõulud
Jõulud

24.94


Toalilled
Toalilled

24.94


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525