Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Aiandus, mesindusTeatmikud, entsüklopeediad

Roosid: nõuandeid ja soovitusi aednikule
150 vastupidavat sorti


„Roosid: nõuandeid ja soovitusi aednikule” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Roosid: nõuandeid ja soovitusi aednikule 150 vastupidavat sorti kaanepilt – front cover

Hind: 23.93


Autor: Else Liventaal.


Toimetanud Tiina Aug. Kujundanud Janika Vesberg. Illustratsioonid: Anneli Akinde. Fotod: Else Liventaal, Krista Kirotar, Olev Abner.
„Roosid: nõuandeid ja soovitusi aednikule” – tutvustus


Hinnatud roosispetsialist Else Liventaal on Tallinna Botaanikaaia rosaariumi tööd juhtinud 1991. aastast alates, enne seda oli roosidega tegelemine tema pikaajaline hobi.

Ligi veerandsajandi jooksul on ta botaanikaaias jälginud sadu roose ja teinud märkmeid taimede kasvu, arengu ning neid kimbutavate haiguste kohta. Samuti on ta uurinud seoseid meie ilmaolude ja rooside talvitumise vahel. Kogu selle töö tulemuseks on põhjalik ülevaade roosisortidest, kes Eesti tingimustes kõige paremini vastu peavad.

Raamatus „Roosid: nõuandeid ja soovitusi aednikule” iseloomustabki autor just neid sadu roosisorte, kes võiksid kasvada ja rahuldavalt talvituda ka meie roosisõprade koduaedades. Iga sordi juurde on lisatud kaunis foto.

Lisaks isikupärastele sordikirjeldustele on raamatus „Roosid: nõuandeid ja soovitusi aednikule” käsitletud roosiaia kavandamist, rooside istutamist, väetamist, kastmist, lõikamist, paljundamist ning haiguste ja kahjurite tõrjet.

Algaja aednik leiab kindlasti väärt nõu peatükist, milles vaadeldakse roosikasvataja aastaringi kuude kaupa.Raamatu „Roosid: nõuandeid ja soovitusi aednikule” sisukord

Raamatu „Roosid: nõuandeid ja soovitusi aednikule” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Roosid: nõuandeid ja soovitusi aednikule” seonduvad märksõnad: roosikasvatus, sordid, roosid, käsiraamatudRaamatu „Roosid: nõuandeid ja soovitusi aednikule” tehnilised andmed


„Roosid: nõuandeid ja soovitusi aednikule” on kõvakaaneline raamat, 323 lk; 17,5 × 22,1 cm; ↔ 2,6 cm; 834 g.


Raamat „Roosid: nõuandeid ja soovitusi aednikule” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Roosid: nõuandeid ja soovitusi aednikule” ilmumisandmed: Varrak, 2016


ISBN/EAN: 9789985336458 (978-9985-3-3645-8)

Ostan „Roosid: nõuandeid ja soovitusi aednikule” hinnaga 23.93Soovitame lisaks väljaandele „Roosid: nõuandeid ja soovitusi aednikule” vaadata ka neid trükiseid:


Kuu vägi
Kuu vägi

21.70


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525