Saladus: mida suurepärased juhid teavad ja teevad


„Saladus: mida suurepärased juhid teavad ja teevad” on kõvakaaneline raamat sarjast Äripäeva raamat. Raamatu seisukord: uus.

Saladus: mida suurepärased juhid teavad ja teevad kaanepilt – front cover

Hind: 29.90


Autorid: Ken Blanchard, Mark Miller. Eessõna autor: John C. Maxwell.


Inglise keelest tõlkinud Ülle Jälle.


Originaali pealkiri: The secret: what great leaders know – and do.


Toimetanud Marge Kask. Kujundanud Maret Müür.


Sarja nimetus: Äripäeva raamat.
„Saladus: mida suurepärased juhid teavad ja teevad” – tutvustus


Kõik tekib ja hävib olenevalt juhtimisest, märgib John C. Maxwell „Saladuse” eessõnas. „Saladus: mida suurepärased juhid teavad ja teevad” on väga lihtsalt, isegi naiivselt kirjutatud lugu, millel on väga sügav mõte ning mis räägib Eestis olulistest probleemidest.

Ken Blanchard on mõelnud ja kirjutanud juhtimisest üle veerandsaja aasta. Temalt on varem ilmunud: The One Minute Manager, Leadership and the One Minute Manager, Gung Ho!, High Five!, Raving Fans ja Whale Done. Tema raamatuid on müüdud üle kolmeteistkümne miljoni eksemplari ja neid ostetakse endiselt. Ta on üks väga vähestest autoritest, kel on olnud Business Week’i bestsellerite nimekirjas neli raamatut korraga. Ken Blanchard on aidanud kujundada terve põlvkonna juhtimisstiili.

Mark Miller on läinud teist teed. Ta on olnud üle kahekümne viie aasta ühe Ameerika parima ettevõtte juhtkonna liige – selleks on Chick-fil-A, Inc. mille peakorter asub Georgia osariigis Atlantas. Chick-fil-A on kiirrestorane haldav ettevõtte, millel on üle 1100 söögikoha ja mille käive on peaaegu kaks miljardit dollarit aastas! „Saladus: mida suurepärased juhid teavad ja teevad” ei ole selles ettevõttes saladus. See on nende edu võti.Raamatu „Saladus: mida suurepärased juhid teavad ja teevad” sisukord

Raamatu „Saladus: mida suurepärased juhid teavad ja teevad” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Saladus: mida suurepärased juhid teavad ja teevad” seonduvad märksõnad: juhtimine, juhtimismeetodid, juhtimispsühholoogia, edukusRaamatu „Saladus: mida suurepärased juhid teavad ja teevad” tehnilised andmed


„Saladus: mida suurepärased juhid teavad ja teevad” on kõvakaaneline raamat, 151 lk; 15,4 × 21,7 cm; ↔ 1,3 cm; 311 g.


Raamat „Saladus: mida suurepärased juhid teavad ja teevad” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Saladus: mida suurepärased juhid teavad ja teevad” ilmumisandmed: Äripäev, 2009


ISBN/EAN: 9789949434565 (978-9949-434-56-5)

Ostan „Saladus: mida suurepärased juhid teavad ja teevad” hinnaga 29.90Veel üllitisi „Saladus: mida suurepärased juhid teavad ja teevad” autori(te)lt:

Raamatuga „Saladus: mida suurepärased juhid teavad ja teevad” samast sarja(de)st:

Soovitame lisaks väljaandele „Saladus: mida suurepärased juhid teavad ja teevad” vaadata ka neid trükiseid:


Julge
Julge

27.97


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125