Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KeeleõpikudMajandus, äriÕpikud

Let’s start business: inglise ärikeele õppekomplekt kesktasemele


„Let’s start business: inglise ärikeele õppekomplekt kesktasemele” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Let’s start business: inglise ärikeele õppekomplekt kesktasemele kaanepilt – front cover

Hind: 39.79


Autorid: Dia Virkus, Nora Toots.


Toimetanud Andrew Mulley. Kujundanud Taivo Org. Illustratsioonid: Kädi Rist.
„Let’s start business: inglise ärikeele õppekomplekt kesktasemele” – tutvustus


„Let’s start business: inglise ärikeele õppekomplekt kesktasemele” käsitleb kõiki olulisi ärivaldkondi, alustades äriideest ning lõpetades hoiustamise ja investeerimisega. Kasulik õppematerjal ingliskeelses asjaajamises kasutatavate terminite, väljendite ja suhtlusreeglite omandamiseks.

Õppekomplekti kuulub õpik ja audio-CD. Õpik „Let’s start business: inglise ärikeele õppekomplekt kesktasemele” koosneb 11 peatükist, mis sisaldavad tekste, dialooge, sõnavara ja harjutusi. Mitmekesised harjutused hõlbustavad materjali omandamist, naljad peatükkide lõpus ning vahvad illustratsioonid teevad õppimise lõbusaks. Audio-CD materjal harjutab ingliskeelset kõnet kuulama, sellest aru saama ning ise õigesti hääldama. Kuulamistekstid on tihedalt seotud õpiku harjutustega.Raamatu „Let’s start business: inglise ärikeele õppekomplekt kesktasemele” sisukord

Raamatu „Let’s start business: inglise ärikeele õppekomplekt kesktasemele” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Let’s start business: inglise ärikeele õppekomplekt kesktasemele” seonduvad märksõnad: inglise keel, ärikeel, õpikud, laserplaadidRaamatu „Let’s start business: inglise ärikeele õppekomplekt kesktasemele” tehnilised andmed


„Let’s start business: inglise ärikeele õppekomplekt kesktasemele” on pehmekaaneline raamat, 246 lk; 20,0 × 27,1 cm; ↔ 1,4 cm; 660 g.


Raamat „Let’s start business: inglise ärikeele õppekomplekt kesktasemele” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Let’s start business: inglise ärikeele õppekomplekt kesktasemele” ilmumisandmed: TEA Kirjastus, 2008


ISBN/EAN: 9789985718049 (978-9985-71-804-9)

Ostan „Let’s start business: inglise ärikeele õppekomplekt kesktasemele” hinnaga 39.79Veel üllitisi „Let’s start business: inglise ärikeele õppekomplekt kesktasemele” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Let’s start business: inglise ärikeele õppekomplekt kesktasemele” vaadata ka neid trükiseid:


Tere!
Tere!

23.32


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525