Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Sõnastikud, leksikonidMajandus, äri

Väike eesti-vene ja vene-eesti majandussõnastik ning ettevõtlussõnastik
Малый эстонско-русский и русско-эстонский экономический словарь и словарь по предпринимательству


„Väike eesti-vene ja vene-eesti majandussõnastik ning ettevõtlussõnastik” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: 20+ vana raamat, kuid näeb välja nagu uus, on täiesti terve, seest lausa säreb. Pilt on illustratiivne, triibu on tekitanud vigane skanner.

Väike eesti-vene ja vene-eesti majandussõnastik ning ettevõtlussõnastik Малый эстонско-русский и русско-эстонский экономический словарь и словарь по предпринимательству kaanepilt – front cover

Hind: 24.94


Autor: Helle Vissak.

„Väike eesti-vene ja vene-eesti majandussõnastik ning ettevõtlussõnastik” – tutvustus


„Väike eesti-vene ja vene-eesti majandussõnastik ning ettevõtlussõnastik” sisaldab umbes 3200 erinevate majandusvaldkondade oskussõna ja sõnaühendit nii eesti-vene kui ka vene-eesti variandis ja on mõeldud kasutamiseks kõigile, kes on ühel või teisel määral majandusega seotud.

Eesti-vene, vene-eesti ettevõtlussõnastik on koostatud trükiste põhjal, mis puudutavad ettevõtluse erinevaid aspekte (väikeettevõtlus, firma loomine, füüsilisest isikust ettevõtja, ettevõtte finantsid, ettevõtte juhtimine, ettevõtte majandus jpm).

Ettevõtlussõnastikus on 5000 enamkasutatavat sõna, sõnaühendit ja väljendit nii eesti-vene kui ka vene-eesti variandis, mis on paigutatud tähestikulisse järjekorda selliselt, et kasutajal on neid kerge leida. Sõnaraamat on mõeldud mitte ainult ettevõtjatele, tulevastele ettevõtjatele ja üliõpilastele, vaid kõigile neile, kes on huvitatud ettevõtlusest.Raamatu „Väike eesti-vene ja vene-eesti majandussõnastik ning ettevõtlussõnastik” sisukord

Raamatu „Väike eesti-vene ja vene-eesti majandussõnastik ning ettevõtlussõnastik” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Väike eesti-vene ja vene-eesti majandussõnastik ning ettevõtlussõnastik” seonduvad märksõnad: majandus, vene keel, eesti keel, ettevõtlus, oskussõnastikudRaamatu „Väike eesti-vene ja vene-eesti majandussõnastik ning ettevõtlussõnastik” tehnilised andmed


„Väike eesti-vene ja vene-eesti majandussõnastik ning ettevõtlussõnastik” on kõvakaaneline raamat, 255 lk; 15,0 × 21,2 cm; ↔ 1,6 cm; 371 g.


Raamat „Väike eesti-vene ja vene-eesti majandussõnastik ning ettevõtlussõnastik” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Väike eesti-vene ja vene-eesti majandussõnastik ning ettevõtlussõnastik” ilmumisandmed: Estada Kirjastus, 2001


ISBN/EAN: 9985936949 (9985-9369-4-9, 9985923995 (vale), 9985-9239-9-5 (vale))

Ostan „Väike eesti-vene ja vene-eesti majandussõnastik ning ettevõtlussõnastik” hinnaga 24.94Veel üllitisi „Väike eesti-vene ja vene-eesti majandussõnastik ning ettevõtlussõnastik” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Väike eesti-vene ja vene-eesti majandussõnastik ning ettevõtlussõnastik” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525