Jalutuskäigud Eesti kalmistutel


„Jalutuskäigud Eesti kalmistutel” on ümbrispaberiga kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.


„Jalutuskäigud Eesti kalmistutel” – tutvustus


Bariton Voldemar Kuslap käib sageli kalmistutel kultuurilooliste huvide ja mõtetega. Tema meelest on meil kõrgel tasemel kalmistukultuur ning rahulad üldiselt heas korras. Raamatus „Jalutuskäigud Eesti kalmistutel” viib ta lugejad jalutuskäikudele Eestimaa surnuaedadesse, kus tutvustab enam kui 200 tuntud inimese hauda.

„Jalutuskäigud Eesti kalmistutel” – autorist


Kalmistute ajalugu pikalt uurinud Voldemar Kuslap on üks Eesti tuntumaid surnuaedade asjatundjaid. Ta kirjutab iga kuu kalmistutest ajakirja Eesti Ajalugu ning on olnud giidiks ekskursioonidel surnuaedadesse nii Eestis kui ka piiri taga.
„Võib-olla tundub minu harrastus natuke kummastavana, aga usun siiski, et karta tuleb pigem elavaid, mitte surnuid. Pealegi olen loomult uudishimulik inimene. Ma ei käi kalmistutel usulistel kaalutlustel, vaid eeskätt kultuuriloolisi haudasid ja silmapaistvaid hauakive otsimas,” ütleb laulja.
Põneva saatuse ja erakordse kultuuritaustaga inimeste puhkepaigad on pakkunud talle suurt avastamisrõõmu ja kaunid hauatähised kutsunud end imetlema. Ka hingerahu leiab ta kalmistutelt alati.Raamatu „Jalutuskäigud Eesti kalmistutel” sisukord

Raamatu „Jalutuskäigud Eesti kalmistutel” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Jalutuskäigud Eesti kalmistutel” seonduvad märksõnad: kalmistud, hauad, hauatähised, hauaplaadid, hauasambad, kalmistuarhitektuur, ühiskonnategelased, kultuuritegelased, muusikategelased, muusikud, heliloojad, suurkujud, Eesti, fotoalbumidRaamatu „Jalutuskäigud Eesti kalmistutel” tehnilised andmed


„Jalutuskäigud Eesti kalmistutel” on ümbrispaberiga kõvakaaneline raamat, 440 lk; 14,9 × 21,7 cm; ↔ 3,9 cm; 818 g.


Raamat „Jalutuskäigud Eesti kalmistutel” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Jalutuskäigud Eesti kalmistutel” ilmumisandmed: Fookus Meedia, 2017


ISBN/EAN: 9789949477395 (978-9949-477-39-5)

Ostan „Jalutuskäigud Eesti kalmistutel” hinnaga 26.90Veel üllitisi raamatu „Jalutuskäigud Eesti kalmistutel” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Jalutuskäigud Eesti kalmistutel” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125