Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Ajalugu, poliitikaFotoalbumid, kunstialbumid, näitusekataloogid

Rooma, Kreeka, Makedoonia: antiikaja Euroopa sõjamehed


„Rooma, Kreeka, Makedoonia: antiikaja Euroopa sõjamehed” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: vähekasutatud, kaante nurgad veidi kergelt paindes, tagakaane alanurgas 3 cm murdejoon.

Rooma, Kreeka, Makedoonia: antiikaja Euroopa sõjamehed kaanepilt – front cover

Hind: 7.97


Autor: Jüri Kotšinev.


Toimetanud Olavi Teppan. Kujundanud Endla Toots. Fotod: Jaak Siirak.
„Rooma, Kreeka, Makedoonia: antiikaja Euroopa sõjamehed” – tutvustus


Kes meist pole juba kooliajast puutunud kokku muistse Euroopa sõjameestega ning antiigiaja väejuhtidega. Ei ole olemas inimest, kes ei oleks kunagi kuulnud midagi Rooma leegionidest või Kreeka linnriikide ning Makedoonia faalanksitest. Selle raamatu eesmärk ei ole ümber jutustada VI kuni IV sajandi eKr Peloponnesose sõdade ajalugu või rääkida lahti I ja II sajandi pKr Rooma impeeriumi vallutus- ja kaitsesõdasid.

Raamat „Rooma, Kreeka, Makedoonia: antiikaja Euroopa sõjamehed” teenib teist eesmärki. Nimelt tahan ma näidata eesti lugejale, kuidas nägid välja ja olid relvastatud nood kuulsate linnriikide ja ühe omaaegse võimsama impeeriumi – mida Rooma keisririik kahtlemata oli – sõdalased. Ulatus ju nende sõjaline kuulsus läbi sajandite kuni tänapäevani välja ning minu arust on viimane aeg täita Eesti sõjaajaloo kirjanduses seni siinmaal mitte eriti hästi valgustatud teema nimega muistsete roomlaste ning kreeklaste sõjavägede relvastus ning lahingukorraldus.Raamatu „Rooma, Kreeka, Makedoonia: antiikaja Euroopa sõjamehed” sisukord

Raamatu „Rooma, Kreeka, Makedoonia: antiikaja Euroopa sõjamehed” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Rooma, Kreeka, Makedoonia: antiikaja Euroopa sõjamehed” seonduvad märksõnad: pisiplastika, sõdurid, antiikaeg, sõjavägi, relvastus, sõjaväevormid, sõjakunst, Vana-Rooma, Vana-Kreeka, MakedooniaRaamatu „Rooma, Kreeka, Makedoonia: antiikaja Euroopa sõjamehed” tehnilised andmed


„Rooma, Kreeka, Makedoonia: antiikaja Euroopa sõjamehed” on pehmekaaneline raamat, 39 lk; 20,5 × 28,0 cm; ↔ 0,3 cm; 161 g.


Raamat „Rooma, Kreeka, Makedoonia: antiikaja Euroopa sõjamehed” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Rooma, Kreeka, Makedoonia: antiikaja Euroopa sõjamehed” ilmumisandmed: Koolibri, 2007


ISBN/EAN: 9789985022450 (978-9985-0-2245-0)

Ostan „Rooma, Kreeka, Makedoonia: antiikaja Euroopa sõjamehed” hinnaga 7.97Veel üllitisi „Rooma, Kreeka, Makedoonia: antiikaja Euroopa sõjamehed” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Rooma, Kreeka, Makedoonia: antiikaja Euroopa sõjamehed” vaadata ka neid trükiseid:


Mate
Mate

24.90


Victoria
Victoria

27.97


Sigmund
Sigmund

19.91


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525