Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Teatmikud, entsüklopeediadAjalugu, poliitikaLoodus

Roheline ajaloos, kultuurides ja looduses


„Roheline ajaloos, kultuurides ja looduses” on ümbrispaberiga kõvakaaneline raamat sarjast Väike värval. Raamatu seisukord: uus.

Roheline ajaloos, kultuurides ja looduses kaanepilt – front cover

Hind: 25.95


Autor: Tiit Kuningas.


Toimetanud Aime Kons. Kujundanud Endla Toots.


Sarja nimetus: Väike värval.
„Roheline ajaloos, kultuurides ja looduses” – tutvustus


Tintoretto nimest inspireeritud sari „Väike värval” toob lugejani erinevate värvustega seotud huvitava materjali, kus käsitletavad teemad on määranud eelkõige värvus ise.

Roheline ümbritseb meid kõikjal, see on looduse, noorusvärskuse, kasvamise ja arengu ning heade mõtete värvus. Teaberaamatute koostaja ja teenekas mälumängur Tiit Kuningas vaatleb oma raamatus rohelisega seotut igapäevaelus, teaduses, spordis, gastronoomias, looduses, sümboolikas, kunstides, seoses ajaloosündmuste ja kuulsate isikutega.

Raamatusse „Roheline ajaloos, kultuurides ja looduses” koondatud erinevatest faktidest ja „rohelistest” illustratsioonidest moodustub huvitav ja kaasahaarav roheline maailm.Raamatu „Roheline ajaloos, kultuurides ja looduses” sisukord

Raamatu „Roheline ajaloos, kultuurides ja looduses” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Roheline ajaloos, kultuurides ja looduses” seonduvad märksõnad: roheline, värvused, ajalugu, kultuur, loodus, teatmikud, aimekirjandusRaamatu „Roheline ajaloos, kultuurides ja looduses” tehnilised andmed


„Roheline ajaloos, kultuurides ja looduses” on ümbrispaberiga kõvakaaneline raamat, 328 lk; 17,8 × 24,8 cm; ↔ 2,6 cm; 970 g.


Raamat „Roheline ajaloos, kultuurides ja looduses” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Roheline ajaloos, kultuurides ja looduses” ilmumisandmed: Koolibri, 2015


ISBN/EAN: 9789985032343 (978-9985-0-3234-3)

Ostan „Roheline ajaloos, kultuurides ja looduses” hinnaga 25.95Veel üllitisi „Roheline ajaloos, kultuurides ja looduses” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Roheline ajaloos, kultuurides ja looduses” vaadata ka neid trükiseid:


Sõlmed
Sõlmed

12.99


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525