Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: LastekasvatusKäsitöö, meisterdamineHobid ja vaba aeg

Kuidas teha beebile arendavaid mänge?


„Kuidas teha beebile arendavaid mänge?” on lakkadega pehmekaaneline raamat sarjast Pere ja Kodu raamat. Raamatu seisukord: uus.

Kuidas teha beebile arendavaid mänge? kaanepilt – front cover

Hind: 10.90


Autor: Jane Sõmer.


Toimetanud Liina Hergauk. Kujundanud FiveSpot. Illustratsioonid: Anne Pikkov, Liina Hergauk. Fotod: Hele-Mai Alamaa.


Sarja nimetus: Pere ja Kodu raamat.
„Kuidas teha beebile arendavaid mänge?” – tutvustus


Pikk autosõit, ootamine arsti ukse taga või vihmane õhtupoolik – need igavad hetked on hea sisustada toreda tegelusraamatuga „Kuidas teha beebile arendavaid mänge?”. Arendavad mängud, mis mahuvad kenasti ema käekotti või isa põuetaskusse, sobivad 0–2-aastastele lastele ja on tehtud Montessori pedagoogika põhimõtetest lähtuvalt. Titadele sobivad lihtsamad toppimis- ja tirimismängud, natuke suuremad lapsed naudivad kujundite leidmist ja värvidemaailma. Lisaks elab tegelusraamatu „Kuidas teha beebile arendavaid mänge?” kaante vahel vahva nukk.

Autor jagab lihtsaid näpunäiteid ja soovitusi, kuidas valmistada lapsele päris oma mängud ning need ühte raamatusse köita. Mängud ei pea olema piinlikult sirgete lõigete ja täpsete õmblustega. Vaja ei lähe isegi õmblusmasinat – piisab, kui kodus on käärid ning natuke niiti ja nõel. Kui esimene mäng tuleb raskustega, siis järgmiste loomisel võid olla kindel, et ei saa enam indu pidurdada.Raamatu „Kuidas teha beebile arendavaid mänge?” sisukord

Raamatu „Kuidas teha beebile arendavaid mänge?” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kuidas teha beebile arendavaid mänge?” seonduvad märksõnad: imikud, väikelapsed, tegevus, lapse arendamine, loovmängud, mänguasjade valmistamine, käsitöö, meisterdamine, õmblemine, nõuandedRaamatu „Kuidas teha beebile arendavaid mänge?” tehnilised andmed


„Kuidas teha beebile arendavaid mänge?” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 112 lk; 14,9 × 21,0 cm; ↔ 0,8 cm; 253 g.


Raamat „Kuidas teha beebile arendavaid mänge?” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Kuidas teha beebile arendavaid mänge?” ilmumisandmed: Ajakirjade Kirjastus, 2017


ISBN/EAN: 9789949393855 (978-9949-39-385-5)

Ostan „Kuidas teha beebile arendavaid mänge?” hinnaga 10.90Raamatuga „Kuidas teha beebile arendavaid mänge?” samast sarja(de)st:


Minu pidu
Minu pidu

12.90


Mängime!
Mängime!

24.74


Mängime!
Mängime!

14.74© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525