Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: EsoteerikaAjalugu, poliitikaUFOd, paranormaalsed nähtused

Keldi saladused Uus-Inglismaal


„Keldi saladused Uus-Inglismaal” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: .


Keldi saladused Uus-Inglismaal kaanepilt – front cover

Hind: 4.90


Autorid: Marianne Horrigan, Philip Imbrogno.


Inglise keelest tõlkinud Doris Üüde.


Originaali pealkiri: Celtic Mysteries in New England.

„Keldi saladused Uus-Inglismaal” – tutvustus


Kõikjal ülikummaliste juhtumite koondumisala keskpunkti lähedal leidsime tahutud kividest moodustisi või mitu kivikambrit. Ehitised oli püstitanud keegi, kellel olid põhjalikud teadmised mitte üksnes kiviraiumisest, vaid ka inseneriteadusest, mille järgi päiskivide kaal määrab seina stabiilsuse.
Ühtlasi panime tähele, et mõnes kohas olid mitmel kivil kummalised märgid. Hilisemad uuringud on näidanud, et need kujutavad endast ogami kirjaviisi vana vormi. Esmakordselt dešifreeriti ogam 17. sajandil Iirimaal ning see on terviklik omamoodi morsekoodis kirja pandud keel.
Uurimise käigus avastasime, et kümme aastat enne meie leidu oli dr Barry Fell teatanud samasugusest raidkirjast ühes kambris selles samas piirkonnas. Dr Felli väitel dešifreeriti raidkiri. See väljendas pühendumust kelti jumalale Belile ja tulepühale nimega Beltaine. See oli esimene tõend selle kohta, et need ehitised on väga vanad ja tõenäoliselt keldi päritolu. Ent miks ehitati need New Yorgi osariiki ja milline oli nende seos UFO-nähtustega?
Me rääkisime paljude inimestega ehitiste päritolust. Ühtlasi kulutasime lõputult tunde, et kambreid katalogiseerida ja salvestada informatsiooni nende väliste näitajate kohta. Vastust otsides veetsime palju aega kohalikes muuseumides ja ajalooühingutes. Tekkis erinevaid arvamusi, näis, et keegi ei tea kindlalt, kes need kambrid ehitas. Tundub, et nad on nii kaua olemas olnud, et on tõepoolest „ajas eksinud”.Raamatu „Keldi saladused Uus-Inglismaal” sisukord

Raamatu „Keldi saladused Uus-Inglismaal” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Keldi saladused Uus-Inglismaal” seonduvad märksõnad: tsivilisatsioon, keldi, ufoloogia, saladuslikud juhtumid, muistised, ufod, megaliitehitised, paranormaalsed nähtused, mõistatuslikud nähtused, tulnukad, druiidid, Ameerika Ühendriigid, Uus-InglismaaRaamatu „Keldi saladused Uus-Inglismaal” tehnilised andmed


„Keldi saladused Uus-Inglismaal” on kõvakaaneline raamat, 161 lk; 17,7 × 25,0 cm; ↔ 1,7 cm; 406 g.


Raamat „Keldi saladused Uus-Inglismaal” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Keldi saladused Uus-Inglismaal” ilmumisandmed: Sinisukk, 2001


ISBN/EAN: 9789985732670 (9985-73-267-7, 9985732677)

Ostan „Keldi saladused Uus-Inglismaal” hinnaga 4.90Soovitame lisaks väljaandele „Keldi saladused Uus-Inglismaal” vaadata ka neid trükiseid:


Feng shui
Feng shui

17.97


Hingeteed
Hingeteed

14.74


Küpsus
Küpsus

27.97


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525