Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Suhted, suhtlemineSeks

Petlik õnn
Truudusest ja petmisest. Eesti inimeste lood.


„Petlik õnn” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: .


Petlik õnn Truudusest ja petmisest. Eesti inimeste lood. kaanepilt – front cover

Hind: 16.96


Autor: Merilin Piirsalu. Kommenteerinud Anneli Salk.


Toimetanud Kadi Lehtmets. Kujundanud Liis Karu.
„Petlik õnn” – tutvustus


Eesti mehed ja naised räägivad avameelselt oma kõrvalsuhetest, petmisest ja truudusest.

Suhted on lihtsad. Või hoopis keerulised? Teoorias teab enamik inimesi, kuidas paarisuhe toimima peaks. Suurem osa meist loodab kellegagi ühist elu luues, et läheb nii, nagu muinasjutud tavaliselt lõpevad: „Kui nad veel surnud ei ole, elavad nad õnnelikult tänapäevani.” Päriselus see alati nii ei ole. Teame, kui palju haiget teeb teisele see, kui enda kõrvale leitakse uus inimene, kui valetatakse, reedetakse ja petetakse. Miks siis ikkagi selliseid teid valitakse? Miks ei elata õnnelikult ning truult ühe ja ainsaga, kuni surm teid lahutab? Miks tekivad kiusatused? Mida tunneb petetu? Mida mõtleb petja? Millised ohud varitsevad, kui ennast mõne afääriga seod? Kas peale petmist saab head suhet taastada? Kas truudus on võimalik? Selles raamatus räägivad Eesti inimesed isiklikke lugusid. Jutustavad sellest, kuidas salasuhted nende elu, emotsioone ja tõekspidamisi on mõjutanud. Sõna saavad nii armukesed, petetud kui truud inimesed. Oma kommentaarid lisab psühholoogiline nõustaja Anneli Salk.

Kadri: „Minu jaoks oli petmine šokk, ma ei adunud seda esialgu üldse. Mul on nii meeles, et veel märtsis – naistepäeval – tõi Janek mulle suure kimbu kollaseid tulpe. Kallistas ja suudles mind ning ütles, et on nii õnnelik, kui saab isaks. Kuu aega hiljem aga ütles, et ei armasta mind enam ja kõik on läbi. Olin nii šokis ja katki, et ma ei mäleta oma poja esimest aastat.”

Marek: „Üldiselt oli nii, et tüdruk teatas: „Maksad mulle 10 000 krooni või ma räägin su abikaasale ära, kuidas sa võõraste naistega kohtamas käid. Küllap sa oleksid minuga ka maganud, kui aeg ja koht oleks teine olnud.” See lõi mind pahviks ja ma ei osanud midagi peale hakata.”

Alice: „Paljud arvavad, et olin raha peal väljas, aga ma ei lasknud tal endale mingeid kingitusi teha. Tal oli palju raha, aga ma pole iial ta rikkust himustanud. Arvan, et mul naisena on sama mõtlemine nagu temal mehena – seepärast me nii hästi klappisimegi. Mulle on seksuaalelu väga tähtis. Võin tund aega tööl arvuti taga istuda ja mõelda ainult seksile. Võin esimese ettejuhtuva mehe võtta ja ta koju vedada.”

Risto: „Kui teised olid lavalt ära läinud, vajus tüdrukul rätik ümbert alla. Viskasin leili ja sealt see esimene kokkupuude tekkis. Ta pani oma käed mu jalgadele. Läksime lavalt edasi kaminaruumi. Seksist jäi väga vähe puudu. Tung oli sel hetkel kohutav, just selle inimese vastu. Seda kirjeldada on keeruline, aga oli tunne, nagu sellest sõltuks nüüd kogu minu edasine elu.”Raamatu „Petlik õnn” sisukord

Raamatu „Petlik õnn” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Petlik õnn” seonduvad märksõnad: abielu, paarisuhted, truudusetus, abieluvälised suhted, seksuaalsuhted, Eesti, mälestusedRaamatu „Petlik õnn” tehnilised andmed


„Petlik õnn” on pehmekaaneline raamat, 175 lk; 17,1 × 23,0 cm; ↔ 1,6 cm; 460 g.


Raamat „Petlik õnn” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Petlik õnn” ilmumisandmed: Ühinenud Ajakirjad, 2013


ISBN/EAN: 9789949945375 (978-9949-9453-7-5)

Ostan „Petlik õnn” hinnaga 16.96Veel üllitisi „Petlik õnn” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Petlik õnn” vaadata ka neid trükiseid:


Topeltelu
Topeltelu

22.22


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525