Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Meditsiin, esmaabiÕpikud

Närvisüsteemi kliiniline uurimine II
Kraniaalnärvid


„Närvisüsteemi kliiniline uurimine II” on brošüür. Brošüüri seisukord: vägagi allajoonitud eksemplar, esikaane paremas ülanurgas on arsti tempel.


„Närvisüsteemi kliiniline uurimine II” – tutvustus


Käesolevas väljaandes Närvisüsteemi kliiniline uurimine II käsitletakse kraniaalnärvide kliinilise uurimise meetodeid, esitatakse kraniaalnärvide kahjustuse korral esinevaid sümptomeid ja sündroome. Kraniaalnärvide anatoomiat ja füsioloogiat kirjeldatakse sedavõrd, kuivõrd see on vajalik kliiniliste sündroomide mõistmiseks. Joonised näitlikustavad kraniaalnärvide anatoomiat.
Väljaanne on ette nähtud kasutamiseks abimaterjalina närvihaiguste ja neurokirurgia praktikumides arstiteaduskonna ravi-, pediaatria- ja stomatoloogiaosakonna üliõpilastele, kes õpivad närvihaigusi koos meditsiinilise geneetikaga ja neurokirurgiat.
Käesolev väljaanne on koostatud täies vastavuses arstiteaduskonna ravi-, pediaatria- ja stomatoloogiaosakonnas kehtivate õppeprogrammidega. Väljaande anatoomiline terminoloogia on kooskõlastatud TRÜ anatoomia kateedri õppejõu dots. Aarne Lepaga.


Brošüüriga „Närvisüsteemi kliiniline uurimine II” seonduvad märksõnad: närvisüsteem, närvihaigused, kliiniline meditsiin, , diagnostika (med.), haige uurimine, kraniaalnärvidBrošüüri „Närvisüsteemi kliiniline uurimine II” tehnilised andmed


„Närvisüsteemi kliiniline uurimine II” on brošüür, 45 lk; 14,3 × 19,7 cm; ↔ 0,4 cm; 70 g.


Brošüür „Närvisüsteemi kliiniline uurimine II” on hetkel laost otsas.


Brošüüri „Närvisüsteemi kliiniline uurimine II” ilmumisandmed: Tartu Ülikool, 1984Veel üllitisi „Närvisüsteemi kliiniline uurimine II” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Närvisüsteemi kliiniline uurimine II” vaadata ka neid trükiseid:


Kirurgia
Kirurgia

79.79


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525