Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Meditsiin, esmaabiTervis

Ära kratsi!
Näonaha mitu palet • Sünnimärgid • Levinumad kasvajad nahal • Kroonilised nahahaigused • Nahapõletikud • Allergia • Nahk ja ilmastik


„Ära kratsi!” on kõvakaaneline raamat sarjast 60+ terviseraamat. Raamatu seisukord: uus.

Ära kratsi! Näonaha mitu palet • Sünnimärgid • Levinumad kasvajad nahal • Kroonilised nahahaigused • Nahapõletikud • Allergia • Nahk ja ilmastik kaanepilt – front cover

Hind: 24.94


Koostaja: Eve Rohtla.


Toimetanud Eve Rohtla. Kujundanud Kalle Müller.


Sarja nimetus: 60+ terviseraamat.
„Ära kratsi!” – tutvustus


Ehkki raamat ilmub 60+ terviseraamatu sarjas, leiab siit hüva nõu igas vanuses lugeja, kel nahaga probleemid.

Raamatu „Ära kratsi!” esimeses, kõige mahukamas osas selgitavad Eesti parimad arstid nahahädade ja -haiguste tekkemehhanisme ja ravivõimalusi. Aastate kuludes teeb muutused läbi ka inimese suurim organ – nahk. Naha kohta käib samuti ütlus: mida noorena külvad, seda vanas eas lõikad. Enamikul inimestest hakkab 60. aastate piirimail nahale tekkima üha rohkem healoomulisi moodustisi, mille sekka võib juhtuda neidki, mis nii hea loomuga pole.
Raamatus „Ära kratsi!” on juba tuntud melanoomi kõrval kirjeldatud teisigi levinumaid nahakasvajaid, nagu basalioom, lamerakuline nahavähk ja aktiiniline keratoos. Loetletud on ka healoomulised nahamuutused, millel tasub pilk peal hoida.
Juttu tuleb psoriaasist, roospõletikust, vöötohatisest, nakkavast seenhaigusest ja allergiast. Kirjeldame näonaha mitut palet, kuhu mahuvad punased, pruunid ja valged laigud, mädased punnid ja kuperoosa. Kosmeetik jagab lihtsaid ja koduseid nippe, kuidas oma näonahka hooldada, niisutada ja toonuses hoida.
Üks osa kirjutistest on pühendatud nahahaigustele ja nendega seotud hingelistele läbielamistele. Nahahaigus on ju nähtav ja kaasinimeste reageeringut on valus kogeda, kuigi tegemist ei pruugi olla nakkava hädaga. Psühholoog annab nõu, kuidas halvustavatele märkustele reageerida.

Raamatu „Ära kratsi!” teises peatükis jagab apteeker muu hulgas teavet, et sügelised võib saada lihtsast kokkupuutest ja et teatud ravimid muudavad naha päikesetundlikuks. Saame vastuse küsimusele, mida kujutab endast hiljuti müügilettidele ilmunud mitsellaarvesi.

Raamatu „Ära kratsi!” viimases osas jagab kogemusi liikumisõpetaja Kaarel Zilmer, kes on üle poole sajandi loodustingimustes toimetanud ja teab, millist vatti meie ilmastik organismile ja sealhulgas nahale annab.

Raamatust „Ära kratsi!” leiab tunnustatud arstide – dr Külli Kingo, dr Kristi Abrami, dr Marge Tampere, dr Sirje Kauri, dr Ene Pärna, dr Maie Jürissoni, dr Tiina Toomsoni, dr Ella Tuzi, dr Katrin Martinsoni, dr Ulvi Loite, dr Maie Laaniste, dr Viktor Solovjovi jpt nõuandeid ning kommentaare. Psühholoog Annika Metsar annab nõu, kuidas hingehaavu ravida ja nahahaigust kontrolli all hoida.Raamatu „Ära kratsi!” sisukord

Raamatu „Ära kratsi!” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Ära kratsi!” seonduvad märksõnad: nahahaigused, haigusjuhtumid, allergia, nahahooldus, käsiraamatudRaamatu „Ära kratsi!” tehnilised andmed


„Ära kratsi!” on kõvakaaneline raamat, 180 lk; 17,5 × 24,5 cm; ↔ 1,6 cm; 569 g.


Raamat „Ära kratsi!” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Ära kratsi!” ilmumisandmed: Post Factum, 2017


ISBN/EAN: 9789949603114 (978-9949-603-11-4)

Ostan „Ära kratsi!” hinnaga 24.94Veel üllitisi „Ära kratsi!” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Ära kratsi!” vaadata ka neid trükiseid:


Kirurgia
Kirurgia

79.79


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525