Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Meditsiin

Immuunpuudulikkus: diagnoos ja ravi


„Immuunpuudulikkus: diagnoos ja ravi” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: kasutatud, kaante servades kulumisjäljed, esikaanel pikk murdejoon terve lehe ulatuses, tiitellehele kirjutatud initsiaal ja perekonnanimi, sisu puhas ja loetav.

Immuunpuudulikkus: diagnoos ja ravi kaanepilt – front cover

Hind: 27.97


Autor: Sirje Velbri.

„Immuunpuudulikkus: diagnoos ja ravi” – tutvustus


Raamatu „Immuunpuudulikkus: diagnoos ja ravi” alguses käsitletakse lühidalt immuunsüsteemi ehitust ja talitlust, immuunsuse ealisi iseärasusi ja hindamise meetodeid, põhiosas aga esitatakse primaarse ja sekundaarse immuunpuudulikkuse eri vormide kliiniline, immunoloogiline ja geneetiline iseloomustus ning nende ravi printsiibid. Raamat on mõeldud perearstidele, lastearstidele, sisearstidele, infektsionistidele, kurgu- nina-kõrvaarstidele ning täiendavaks õppematerjaliks arstiteaduse üliõpilastele.Raamatu „Immuunpuudulikkus: diagnoos ja ravi” sisukord

Raamatu „Immuunpuudulikkus: diagnoos ja ravi” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Immuunpuudulikkus: diagnoos ja ravi” seonduvad märksõnad: ravi, diagnostika (meditsiin), antikehad, immuunsüsteem, immuunpuudulikkus, immuunsusRaamatu „Immuunpuudulikkus: diagnoos ja ravi” tehnilised andmed


„Immuunpuudulikkus: diagnoos ja ravi” on pehmekaaneline raamat, 164 lk; 14,1 × 21,0 cm; ↔ 0,8 cm; 260 g.


Raamat „Immuunpuudulikkus: diagnoos ja ravi” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Immuunpuudulikkus: diagnoos ja ravi” ilmumisandmed: Medicina, 2002


ISBN/EAN: 9985829417 (9985-829-41-7)

Ostan „Immuunpuudulikkus: diagnoos ja ravi” hinnaga 27.97Soovitame lisaks väljaandele „Immuunpuudulikkus: diagnoos ja ravi” vaadata ka neid trükiseid:


Kirurgia
Kirurgia

79.79


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525