Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi


„Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” on pehmekaaneline raamat sarjast Meditsiinimeedium. Raamatu seisukord: uus.

Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi kaanepilt – front cover

Hind: 26.40


Autor: Anthony William. Eessõna autor: Prudence Hall.


Inglise keelest tõlkinud Mari Ollino.


Toimetanud Evelin Piip. Keeletoimetaja: Mari Mets. Kaane kujundanud Reet Helm.


Sarja nimetus: Meditsiinimeedium.
Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi – tutvustus


Kui sind vaevab mõni krooniline tervisehäire, tea, et sa pole üksi − sa oled üks miljonitest inimestest, kes pistavad rinda müstiliste sümptomitega, mida meditsiiniringkondades on hakatud seostama kilpnäärmehaigustega. Nagu paljud teised, soovid ka sina kilpnäärme kohta tõtt teada.
Oleme juba enam kui sada aastat tulutult oodanud meedikutelt kilpnäärmeprobleemidega seotud tõelisi tarkusi. Ka uusimad teadusuuringud pole meie kannatuste tõelisele põhjusele veel valgust heitnud. Hashimoto türeoidiit ei tähenda, et keha ründab iseennast. Kilpnäärmevähist pole meile samuti kõike räägitud. Elulootus pole kadunud ka juhul, kui sul kilpnääret enam pole. Kilpnäärmehaigustes pole süüdi halvad geenid. Tänapäevased kilpnäärmehaiguste diagnoosid ei seleta salapäraseid sümptomeid, mis on sind aastaid piinanud.
Sa ei peaks teadlastelt veenvaid vastuseid ootama veel kümme, kakskümmend, kolmkümmend aastat või kauemgi. Kui tunned, et sa ei suuda kuidagi voodist tõusta, vead päev läbi vaevaliselt jalgu järel või murrad pead selle üle, mis on su tervisega lahti, ei peaks sa enam ainsatki päeva vaevlema, rääkimata veel ühest aastakümnest. Sa ei peaks ka nägema oma lapsi vaevlemas.
Tänapäeval laialt levinud kilpnäärmehaiguste taga peitub palju rohkem, kui ette kujutatakse. Haara ohjad enda kätte ja saa kilpnäärmeeksperdiks − saa teada, mis tegelikult tekitab ja kuidas ravida paljusid tervisehäireid.

„Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” – eessõna


Mida sa sellest imelisest raamatust leiad? Põneva ja uudse kilpnäärmehaigustele lähenemise viisi. Tänu Anthony Williamile ja temaga kõnelevale häälele omandad hulgaliselt uusi teadmisi kilpnäärmehaiguste kohta ning sulle tutvustatakse turvalisi ja tõhusaid tervenemisviise.
Lõuna-California ülikoolis õppinud günekoloogi ja teerajajana naiste bioidentsete hormoonide alal otsin alatasa haiguste ja tervise halvenemise algpõhjusi. Olen ravinud tuhandeid kilpnäärmehaigeid ja usun, et ainult pooled kilpnäärmehaigust põdevad inimesed Ameerika Ühendriikides on saanud õige diagnoosi. Asjatundjana usun, et USAs põevad kilpnäärmehaigust seitse inimest kümnest. Seda märkimisväärset raamatut lugedes hakkad oma diagnoosi tunduvalt paremini mõistma ning õpid tundma meetodeid, millele toetudes probleemile algusjärgus piir panna. Tänu Anthony „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravile” olen kahtlemata saanud targemaks ja omandanud vajalikud oskused ka oma keerukamate patsientide ravimiseks. Anthonyl on tõepoolest õigus, väites, et kõik patsiendid ei reageeri kilpnäärmehormoonidele nii, nagu me ootame või loodame.
Kui minuga, arstiga, räägiks tark ja veenev hääl patsientide haigustest nii, nagu seda teeb Anthony William, peaksin seda tõeliseks imeks. Paljud mu kolleegid oleksid taolise sisemise abi eest samuti tänulikud, kuigi meditsiiniringkondades üldiselt ei vaadataks sellele ilmselt kuigi hea pilguga. Ma ei mõista, miks! Ameerika Ühendriikides võib peamisteks surma põhjusteks pidada retseptiravimeid ja tänapäevaseid ravimeetodeid. Me pommitame patsiente antibiootikumidega ja seisame silmitsi tuhandete surmadega, mille põhjuseks on antibiootikumiresistentsus. Me lõhume vähihaigete immuunsüsteemi ravimitega, mis tekitavad hiljem omakorda vähki. Näen iga päev rasestumisvastaste tablettide kahjulikku mõju noorte naiste hormoonisüsteemile. Oeh! Mina olen sama murelik nagu sina.
Kas teadsid, et ravimeetodid on teaduslikest meditsiiniteadmistest kakskümmend viis aastat maha jäänud? Infotehnoloogias tähendaks see, et inimestel soovitatakse peente tänapäevaste mudelite asemel endiselt osta pirakaid ja kohmakaid kakskümmend viis aastat vanu arvuteid. Kes seda ometi mõistlikuks ostuks peaks? Üks mu sõber oli tuntud tehnoloogiaettevõtte kõrgelt hinnatud tegevjuht, kelle alluvuses töötas mitu tuhat inimest ning kes juhtis mitut tehast kogu maailmas. Mees seisis karjääriredeli tipus, kui tal avastati agressiivne ajukasvaja. Meest raviti Ameerika Ühendriikide parimates meditsiiniasutustes, kuid teda šokeeris siiski uudsete lähenemisviiside ja meetodite puudumine. Infotehnoloogiasektoris lahendati alatasa väga keerukaid ja näiliselt lahendamatuid probleeme, kuid vähiravis polnud juba enam kui kümme aastat midagi muutunud. See imeline ja hea mees kurtis muserdatult, et kui ta juhiks oma ettevõtet nii, nagu arstid meditsiini praktiseerivad, oleks firma vähem kui kuu aja pärast pankrotis. Nähes, kuidas traditsioonilisele niinimetatud vana kooli meditsiinile toetudes haigetele valediagnoose pannakse ja neid valesti ravitakse, olen ka mina hämmingus.
Seetõttu lugesingi Anthony „Meditsiinimeediumi” ja tema uut teost „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” põnevuse ja avatud meelega. Haigetel on vastuseid vaja kohe, mitte kahekümne aasta pärast. Pealegi, tean täpselt, et vastused ei tule ainult laborist või kliinilistest uuringutest. Nimetagem seda teadvuseks, jumalaks, hääleks, väljaks või milleks tahes; Anthony on loonud ühenduse ülimalt väärtusliku teadmiste, tarkuse ja tervenemise allikaga.
Teadureid, meditsiinidoktoreid ja muid teadlasi huvitab väga viiruste ja haiguslike protsesside vaheline seos. Olen aastaid lugenud materjale, milles väidetakse, et viirused on seotud ootamatute haiguste ja vähktõvega. Näiteks 1960. aastate alguses arvati, et Epstein-Barri viirus tekitab tõenäoliselt lümfoomi harva esinevat tüüpi, ning meditsiinilised tõendid näitavad nüüd, et viirus on seotud ka Hodgkini tõve, autoimmuunhaiguste, hulgiskleroosi ja mitmesaja tuhande vähijuhtumiga igal aastal. Sellegipoolest ei tea me kuigi palju sellest, kuidas viirused on nende tõbedega seotud, ning me ei oska viiruste tekitatud haigusi tõhusalt ravida.
Anthony läheneb oma teoses kilpnäärmehaigustele uut moodi, näidates, et Epstein-Barri viirus on nende tõbede peamine tekitaja. Ta kummutab paljud kilpnäärmega seotud müüdid, mida oled ilmselt kuulnud, ning annab geniaalseid ja valgustavaid vastuseid. Toidulisandid, toitumissoovitused, ravimtaimed ja kilpnäärme tervendamise tehnikad, mida ta tutvustab, on ainulaadsed ja väga väärtuslikud. Ta kinnitab, et me ei pea kilpnäärmehaiguste käes vaevlema, ning olen temaga igati nõus. Tänu „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravile” lähenen nüüd kilpnäärmehaiguste ravile teisiti ja näen, et mu patsientidel on sellest palju kasu. Tulemused on rahuldust pakkuvad ja hingekosutavad.
Tänan sind, kallis Anthony, selle eest, et kasutad oma erakordseid andeid kannatajate aitamiseks. Olen tänulik su julguse, pühendumuse ja inimkonna suuremeelse teenimise eest. Kuulgu sinu häält ja sind juhtivat häält paljud, kaasa arvatud kogu meditsiiniringkond!
– Prudence Hall, M.D., tervisekeskuse The Hall Center asutaja ja peaarst


Raamatuga „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” seonduvad märksõnad: kilpnääre, talitlushäired, kilpnäärmehaigused, sümptomid, ravi, tervenemine, eneseabi, alternatiivmeditsiin, ravimtaimed, tervislik toitumine, dieetravi, toiduretseptid, tervisenõuanded, käsiraamatudRaamatu „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” tehnilised andmed


„Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” on pehmekaaneline raamat, 312 lk; 14,0 × 20,8 cm; ↔ 2,3 cm; 334 g.


Raamat Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi on Laos nr 3, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel tööpäeval.


Raamatu „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” ilmumisandmed: Ersen, 2019


ISBN/EAN: 9789949823772 (978-9949-82-377-2)

Ostan „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” hinnaga 26.40Veel üllitisi raamatu „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” autor(ite)lt:

Raamatuga „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” samast sarjast:
Soovitame lisaks väljaandele „Meditsiinimeediumi kilpnäärmeravi” vaadata ka neid trükiseid:Otsing 


Eestikeelsed raamatudSoomekeelsed raamatudRootsikeelsed raamatudIngliskeelsed raamatudPrantsuskeelsed raamatudSaksakeelsed raamatudVenekeelsed raamatud


Sarjad
Viimati poodi lisatud raamatud
Uued raamatud (2023, 2022)

ANTIIK

Aabitsad


Aastaraamatud


Aforismid, tsitaadid, mõtteterad


Aiandus, mesindus


Ajaloolised romaanid


Ajalugu, poliitika


Alternatiivmeditsiin


Arhitektuur


Arvutid, elektroonika


Astroloogia, numeroloogia, horoskoobid


Atlased, kaardid


Autogrammiga raamatud


CD-d


Draakonid, dinosaurused, müütilised olendid


Eesti ajalugu


Eesti ilukirjandus


Eesti lastekirjandus


Ehitus ja remont


Elulood, mälestused, biograafiad


Eneseabi


Enesekaitse, võitluskunstid


Esoteerika


Ettevalmistus kooliks


Fantaasia- ja ulmekirjandus


Filmiks vändatud raamatud


Filosoofia


Folkloor, mütoloogia, müüdid


Fotoalbumid, kunstialbumid, näitusekataloogid


Fotograafia, filmitehnika


Geograafia, maateadus


Halvas seisus, kahjustustega raamatud


Hobid ja vaba aeg


Hoidised, toiduainete säilitamine


Huumor


Ilu ja tervis


Iluaiandus, maastikukujundus


Ilukirjandus


Jahindus, kalandus, korilus


Jooga ja Pilates


Juriidika, õigus


Jõulud


Kalendrid ja märkmikud


Katastroofid, õnnetused, kuriteod


Keel ja kirjandus


Keeleõpikud


Kehakultuur


Keskkonnahoid, taaskasutus


Kinkeraamatud


Kleepsuraamatud


Kodundus


Kokaraamatud


Kombed ja etikett


Kraapimisvihikud, kraapimisraamatud


Kriminullid, krimkad, kriminaalromaanid


Kultuur


Kunst


Kunstiõpikud


Käsitöö, meisterdamine


Laste käsitöö, meisterdamine


Laste tegelusraamatud


Lasteentsüklopeediad, lasteteatmikud


Lastekasvatus


Lasteraamatud


Laulikud


Lemmikloomad


Liiklusõpikud


Loodus


Loomad, linnud, kalad


Loomakasvatus, linnukasvatus


Luule


Magamisraamatud ja unejutud


Majandus, äri


Massaaž


Meditsiin


Mood, kosmeetika


Muinasjutud


Muusika


Mängud


Neidudele, tüdrukutele


Nipiraamatud


Noodid


Noormeestele, poistele


Noortele


Nuputamisraamatud, tööraamatud, töövihikud


Näidendid


Perioodika


Pildiraamatud, koomiksid


Populaarteadus


Potitamisraamatud


Psühholoogia


Pusleraamatud


Põllumajandus, metsandus


Põnevus- ja seiklusromaanid


Rahvusköögid


Rasedus, sünnitus


Ravimtaimed, loodusravi


Religioon


Ristsõnad, sudokud


Ruumilised, häälitsevad, vigurraamatud


Seks


Sisekujundus, sisearhitektuur


Sport


Suhted


Sõidukid


Sõnastikud, leksikonid


Teatmikud, entsüklopeediad


Tervis


Toiduained, joogid


Toitumine


Trükitähtedega raamatud, suurtähtraamatud


Turism, reisikirjad, reisijuhid


Täppisteadused


Vanniraamatud


Veganlus, vegetaarlus


Veterinaaria


Väikelaste raamatud


Värvimisraamatud, värviraamatud


Õpikud


Õppimisraamatud lastele


Ühiskond, sotsioloogia

© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125