Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: AlternatiivmeditsiinTervis

Lapsevanema teejuht homöopaatiasse
Ohutud, looduslikud preparaadid lastele vastsündinutest teismelisteni


„Lapsevanema teejuht homöopaatiasse” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Lapsevanema teejuht homöopaatiasse Ohutud, looduslikud preparaadid lastele vastsündinutest teismelisteni kaanepilt – front cover

Hind: 23.90


Autorid: Ewert Sundja, Shelley Keneipp. Tekstide autorid: Ewert Sundja, Meelis Arulepp.


Inglise keelest tõlkinud Triin Peek.


Originaali pealkiri: Parents guide to homoepathy.


Toimetanud Elery Tammemägi. Kaane kujundanud Jaak Rüütel. Kujundanud Liis Roden. Illustratsioonid: Meelis Arulepp.
„Lapsevanema teejuht homöopaatiasse” – tutvustus


Shelley Keneipp jagab raaamtus „Lapsevanema teejuht homöopaatiasse” oma laia teadmistepagasit ja aastatepikkust kogemust, et pakkuda homöopaatiliste ainete kohta selgeid ja lihtsaid teadmisi. Ta julgustab lastevanemaid, kes soovivad vabaneda harjumusest tugineda üksnes tavapärasele meditsiinile ja kasutada selle asemel suhteliselt taskukohaseid retseptita kättesaadavaid raviaineid, ilma et peaks seejuures muretsema kahjulike kõrvaltoimete pärast. Autor soovitab põhilisi raviaineid, mis võiksid kuuluda iga majapidamise esmaabikomplekti; annab ülevaate enamlevinud vaevustest, nagu köha, külmetushaigused, palavik ja seedehäired ning on lisanud pilkupüüdvad külgribad, mis teavitavad lugejaid kohest meditsiinilist arstiabi vajavatest haigusseisunditest. Tabelitest leiavad lugejad viiteid, milliseid sümptomeid jälgida ja kuidas eristada sarnaseid juhtumeid. Kokkuvõttes muudavad need teadmised selle teose hindamatuks abiliseks lastevanematele, kes soovivad kiiresti anda oma lastele võimalikult leebet ravi.

„Lapsevanema teejuht homöopaatiasse” on kaasaegne, praktiline ja põhjalik käsiraamat lapsevanematele, kes oma laste haiguste raviks soovivad homöopaatilisi vahendeid kasutada turvaliselt ja toimivalt.
Shelley Keneippi pika aja jooksul kogutud teadmised on raamatus „Lapsevanema teejuht homöopaatiasse” väga loogiliselt üles ehitatud tänu koostööle lapsevanematega, kelle ootuseid ja nõuandeid autor on arvestanud.
Raamatust „Lapsevanema teejuht homöopaatiasse” leiab toimivaid ja immuunsust säästvaid lahendusi peaaegu kõikidele tervisehäiretele, mis võivad esineda vastsündinust noorukieani.
Lisaks on raamatus „Lapsevanema teejuht homöopaatiasse” vanematele antud selged juhised, kust jooksevad turvalised kodus ravimise piirid ja kust algavad rasked seisundid, suunates pere õigel ajal haiglasse.

Raamatu „Lapsevanema teejuht homöopaatiasse” kaanel on ka tekst: „Homöopaatilised ained enam kui 150 haigusseisundile, nende hulgas: külmetushaigused, hammaste tulek, põletushaavad, kõhuvalu, hammustused, verevalumid, kurguvalu, kõrvavalu, koolikud”.Raamatu „Lapsevanema teejuht homöopaatiasse” sisukord

Raamatu „Lapsevanema teejuht homöopaatiasse” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Lapsevanema teejuht homöopaatiasse” seonduvad märksõnad: lapsed, tervis, lastehaigused, homöopaatia, homöopaatilised preparaadid, alternatiivmeditsiin, tervisenõuanded, käsiraamatudRaamatu „Lapsevanema teejuht homöopaatiasse” tehnilised andmed


„Lapsevanema teejuht homöopaatiasse” on pehmekaaneline raamat, 368 lk; 15,5 × 23,9 cm; ↔ 2,7 cm; 508 g.


Raamat „Lapsevanema teejuht homöopaatiasse” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Lapsevanema teejuht homöopaatiasse” ilmumisandmed: Helios, 2018


ISBN/EAN: 9789949610358 (978-9949-610-35-8)

Ostan „Lapsevanema teejuht homöopaatiasse” hinnaga 23.90Soovitame lisaks väljaandele „Lapsevanema teejuht homöopaatiasse” vaadata ka neid trükiseid:


Aiaapteek
Aiaapteek

14.99


Hingeteed
Hingeteed

14.74


Küpsus
Küpsus

27.97


Tui na
Tui na

15.95


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525