Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: LastekasvatusSuhted, suhtlemine

Lapse aju: teejuht lapsevanematele
Kuidas avada oma lapse intellektuaalne ja emotsionaalne potentsiaal


„Lapse aju: teejuht lapsevanematele” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Lapse aju: teejuht lapsevanematele Kuidas avada oma lapse intellektuaalne ja emotsionaalne potentsiaal kaanepilt – front cover

Hind: 19.99


Autor: Álvaro Bilbao.


Hispaania keelest tõlkinud Liis Sillaste-Toots.


Originaali pealkiri: El cerebro del niño explicado a los padres.


Toimetanud Anna-Liisa Lutsar.
„Lapse aju: teejuht lapsevanematele” – tutvustus


Esimesel kuuel eluaastal on lapse ajul tohutu potentsiaal.

See ei tähenda, et peaksime üritama oma lastest kibekähku geeniusi teha, sest esiteks on see võimatu ja teiseks võib aju, mida ülemäära stimuleeritakse ja pinge all arendada püütakse, kaotada osa oma olemusest.

Praktiline käsiraamat „Lapse aju: teejuht lapsevanematele” koondab teadmisi, mida neuroteadlastel on pakkuda vanematele ja õpetajatele, et nad saaksid aidata lastel intellektuaalselt ja emotsionaalselt täielikult välja areneda.

Raamatu „Lapse aju: teejuht lapsevanematele” autorist: Álvaro Bilbao on psühholoogiadoktor, neuropsühholoog ja kolme lapse isa. Ta on saanud erialase väljaõppe John Hopkinsi haiglas ja Kennedy Krieger Institute’is, teinud koostööd Maailma Terviseorganisatsiooniga ning pälvinud psühholoogia- ja neuroteadustealaste uurimistööde eest mitmeid auhindu. Ta on aju plastilisuse ekspert ja tema igapäevatööks on ajukahjustustega inimeste vaimne rehabilitatsioon. Ta töötab ka psühhoterapeudina.

Lapsevanematele mõeldud kursustel ja loengutel rõhutab ta alati oma veendumust, et algteadmised lapse aju arengust aitaksid vanematel luua oma lastega tugevama ja mõlemale poolele suuremat rahuldust pakkuva suhte.Raamatu „Lapse aju: teejuht lapsevanematele” sisukord

Raamatu „Lapse aju: teejuht lapsevanematele” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Lapse aju: teejuht lapsevanematele” seonduvad märksõnad: lapsed, peaaju, lapse arendamine, kodune kasvatus, kasvatusmeetodid, lapsevanema-lapse suhe, intellektuaalne areng, emotsionaalne intelligentsus, käsiraamatudRaamatu „Lapse aju: teejuht lapsevanematele” tehnilised andmed


„Lapse aju: teejuht lapsevanematele” on pehmekaaneline raamat, 272 lk; 14,0 × 22,0 cm; ↔ 2,0 cm; 307 g.


Raamat „Lapse aju: teejuht lapsevanematele” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Lapse aju: teejuht lapsevanematele” ilmumisandmed: Egmont Estonia, 2021


ISBN/EAN: 9789949788804 (978-9949-78-880-4)

Ostan „Lapse aju: teejuht lapsevanematele” hinnaga 19.99Soovitame lisaks väljaandele „Lapse aju: teejuht lapsevanematele” vaadata ka neid trükiseid:


Minu pidu
Minu pidu

12.90


Ajutorm
Ajutorm

22.72


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525