Kuidas oma toataimi mitte ära tappa
Nõuandeid võhikust taimeomanikule


„Kuidas oma toataimi mitte ära tappa” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Kuidas oma toataimi mitte ära tappa Nõuandeid võhikust taimeomanikule kaanepilt – front cover

Hind: 12.90


Autor: Veronica Peerless.


Inglise keelest tõlkinud Anneli Kritšmann-Lekštedt.


Originaali pealkiri: How not to kill your houseplant.


Toimetanud Ülle Kiivet. Illustratsioonid: Debbie Maizels. Fotod: Will Heap.
„Kuidas oma toataimi mitte ära tappa” – tutvustus


Kõik meist ei saa uhkustada roheliste sõrmedega. Ostad kodu kujundamiseks kauni rohelise toataime, aga peatselt on see lehed langetanud ja näeb välja äbarik roots. Mõne taime võid saada kingituseks, aga kuhu see paigutada või kuidas selle eest hoolitseda? Mida toalillega ette võtta ja kuidas õieehtes taime ilu säilitada, kui sa ei tea isegi seda, mis selle nimi on?
Siinkohal tulebki appi mahukas käsiraamat „Kuidas oma toataimi mitte ära tappa”. Asjatundlikke nõuandeid pakkuv raamat aitab sul kujundada oma kodust lopsakate toataimede oaas. Raamatu „Kuidas oma toataimi mitte ära tappa” algul toodud piltidelt otsid oma taime üles ja siis vaatad sellele pühendatud lehekülgedelt, mida edasi teha.
Väga kergesti võib juhtuda, et pärast raamatuga „Kuidas oma toataimi mitte ära tappa” tutvumist tood koju veel mõned taimed ja hakkad nende eest hoolitsemist nautima. Rohelus kodus kosutab ja lõõgastab, lisab hapnikku ja energiat ellu ja inimsuhetesse.Raamatu „Kuidas oma toataimi mitte ära tappa” sisukord

Raamatu „Kuidas oma toataimi mitte ära tappa” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kuidas oma toataimi mitte ära tappa” seonduvad märksõnad: toataimed, ilutaimed, lillekasvatus, taimekahjustused, taimetervis, käsiraamatudRaamatu „Kuidas oma toataimi mitte ära tappa” tehnilised andmed


„Kuidas oma toataimi mitte ära tappa” on kõvakaaneline raamat, 144 lk; 15,7 × 20,2 cm; ↔ 1,8 cm; 448 g.


Raamat „Kuidas oma toataimi mitte ära tappa” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Kuidas oma toataimi mitte ära tappa” ilmumisandmed: Koolibri, 2018


ISBN/EAN: 9789985040096 (978-9985-0-4009-6)

Ostan „Kuidas oma toataimi mitte ära tappa” hinnaga 12.90Soovitame lisaks väljaandele „Kuidas oma toataimi mitte ära tappa” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125