Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: LastekasvatusSuhted, suhtleminePsühholoogia

Kuidas lapsed mõtlevad
Igapäevased olukorrad, praktilised lahendused


„Kuidas lapsed mõtlevad” on flexi-cover -kaantega raamat. Raamatu seisukord: uus.

Kuidas lapsed mõtlevad Igapäevased olukorrad, praktilised lahendused kaanepilt – front cover


Autorid: Angharad Rudkin, Tanith Carey.


Inglise keelest tõlkinud Mari-Ly Tiitsmaa.


Originaali pealkiri: What’s my child thinking? Practical child psychology for modern parents.


Toimetanud Ülle Kiivet. Illustratsioonid: Mikyung Lee.
„Kuidas lapsed mõtlevad” – tutvustus


Raamatu Kuidas lapsed mõtlevad: igapäevased olukorrad, praktilised lahendused kaanel on ka tekst „2–7-aastaste laste vanematele”.

Hommikusel kiirel ajal keeldub laps äkki jopet selga panemast ja hakkab vaidlema, kui soojalt peaks täna riidesse panema. Leiad lapse magamistoa seinale kriidiga joonistamas ja kordamas: „Seina peale ei tohi joonistada.”
Sedasorti olukorrad on igale lapsevanemale tuttavad. Tavaliselt ootavad meid kiired kohustused ja lapsega argumenteerimiseks pole piisavalt aega, samuti laseme ennastki kannatamatult emotsioonidel haarata.

Üksteise järel analüüsib autor sedasorti olukordi ning osapoolte tegelikke mõtteid ja soove. Selle pinnalt saab leida õige lahenduse. Palju oleneb ka lapse vanusest. Raamatus Raamatu Kuidas lapsed mõtlevad: igapäevased olukorrad, praktilised lahendused jagatakse arenguetapid 2–3-aastaste, 4–5-aastaste ja 6–7-aastaste peatükiks ning konfliktolukordade lahendamisel arvestatakse lapse ealisi iseärasusi. Pikemalt võetakse jutuks keerulised teemad nagu kolimine, koolipinged, lahutus, rahaasjad või digimaailma ohud.

Me kõik oleksime palju paremad lapsevanemad, kui mõistaksime paremini lapse käitumise tagamaid ning suudaksime iga vaidluse või konflikti lahendada rahuliku meele ja positiivse suhtumisega. Just seda raamat Raamatu Kuidas lapsed mõtlevad: igapäevased olukorrad, praktilised lahendused meile õpetabki.

Suurbritannia autori Tanith Carey sulest on ilmunud mitmeid kasvatusalaseid raamatuid. Raamatu Kuidas lapsed mõtlevad: igapäevased olukorrad, praktilised lahendused kirjutamiseks on ta appi võtnud kliinilise psühholoogi dr Angharad Rudkini ja uusimad teadmised ajutalitluse ja arengu kohta.Raamatu „Kuidas lapsed mõtlevad” sisukord

Raamatu „Kuidas lapsed mõtlevad” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.Loe lisaks ka arvamust raamatu Kuidas lapsed mõtlevad: igapäevased olukorrad, praktilised lahendused kohta Karoliina Kooviti raamatublogist.


Raamatuga „Kuidas lapsed mõtlevad” seonduvad märksõnad: väikelapsed, koolieelikud, kodune kasvatus, kasvatusnõustamine, lapsevanema-lapse suhe, lapsepsühholoogia, nõuanded, käsiraamatudRaamatu „Kuidas lapsed mõtlevad” tehnilised andmed


„Kuidas lapsed mõtlevad” on flexi-cover -kaantega raamat, 256 lk; 20,0 × 23,6 cm; ↔ 2,3 cm; 872 g.


Raamat „Kuidas lapsed mõtlevad” on hetkel laost otsas.


Raamatu „Kuidas lapsed mõtlevad” ilmumisandmed: Koolibri, 2020


ISBN/EAN: 9789985044766 (978-9985-0-4476-6)Soovitame lisaks väljaandele „Kuidas lapsed mõtlevad” vaadata ka neid trükiseid:


Minu pidu
Minu pidu

12.90


Ajutorm
Ajutorm

23.93


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525