Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Esoteerika

Kaugvaatluse käsiraamat
Õpime kaugvaatlema!
TDS meetod


„Kaugvaatluse käsiraamat” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Kaugvaatluse käsiraamat Õpime kaugvaatlema! TDS meetod kaanepilt – front cover

Hind: 24.94


Koostaja: Tommi Topelund.

„Kaugvaatluse käsiraamat” – tutvustus


20. sajandi 70-ndatest 90-ndate keskpaigani töötati erinevate koodnimede all läbi viidud salajases sõjalises programmis koostöös Stanfordi Uuringute Instituudiga välja mõistusetehnoloogia Kaugvaatlus, mille eesmärgiks oli kaugel asuvatelt sihtmärkidelt informatsiooni kogumine. 1995. aastal avalikustati president Clintoni korraldusega selle programmi kohta üle 90 tuhande lehekülje materjali. Selle tulemusel jõudis kaugvaatlus avalikkuse ette ning seda hakati õpetama ja kasutama üle maailma. Seda tehnikat võib kasutama õppida igaüks! Raamatust „Kaugvaatluse käsiraamat” leiad detailse õpetuse kaugvaatluse TDS-meetodi kasutama õppimiseks.

Kaugvaatlemine on vaatleja poolt kontrollitud meelteülene tajumine teaduslikult välja töötatud protokolle järgides. Kaugvaatlust kasutades võid sa tajuda ükskõik millist olendit, objekti või sündmust Universumis. Ja seda nii minevikus, olevikus kui ka tulevikus.

Lisaks detailsele kaugvaatluse õpetusele leiad siit raamatust harjutusi, tehnikaid ja mänge oma kaasasündinud sensitiivsete võimete äratamiseks ning treenimiseks. Raamatus „Kaugvaatluse käsiraamat” on kõik oluline, mida vajad mingi objekti, elusolendi või sündmuse kohta info pärimiseks, oma küsimusele vastuse saamiseks ning probleemile lahenduse leidmiseks.

„Kaugvaatluse käsiraamat” on sulle, hea lugeja, loodud kui suur konspekt sellest, kuidas kaugvaadelda ning arendada enda juba kaasasündinud sensitiivseid võimeid.

Raamatu „Kaugvaatluse käsiraamat” kaanel on ka tekstid „Kaugvaatlusest ja -tajumisest, inimese kaasasündinud sensitiivsete võimete treenimisest ja nende igapäevasest kasutamisest” ning „Maailm oleks palju parem paik, kui kõik oskaksid kaugvaadelda. Ja siis poleks maailmas ka saladusi.”

Kaugvaatluse kohta leiad kaks videot ka Loova Maatriksi kanalilt youtube’st:
„Kaugvaatlusest- ja tajumisest, inimese sensitiivsete võimete kasutamisest” ja „Kaugvaatluse õppimine ja kasutusalad – äri, tervis, loterii, inimeste ja esemete otsimine”.Raamatu „Kaugvaatluse käsiraamat” sisukord

Raamatu „Kaugvaatluse käsiraamat” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kaugvaatluse käsiraamat” seonduvad märksõnad: kaugvaatlus, meelteväline taju, vaimutreening, harjutused, käsiraamatudRaamatu „Kaugvaatluse käsiraamat” tehnilised andmed


„Kaugvaatluse käsiraamat” on pehmekaaneline raamat, 160 lk; 13,9 × 20,9 cm; ↔ 1,1 cm; 252 g.


Raamat „Kaugvaatluse käsiraamat” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Kaugvaatluse käsiraamat” ilmumisandmed: OM, 2020


ISBN/EAN: 9789949749409 (978-9949-7494-0-9)

Ostan „Kaugvaatluse käsiraamat” hinnaga 24.94Soovitame lisaks väljaandele „Kaugvaatluse käsiraamat” vaadata ka neid trükiseid:


Feng shui
Feng shui

17.97


Hingeteed
Hingeteed

14.74


Küpsus
Küpsus

27.97


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525