Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: LastekasvatusSuhted, suhtlemine

Jo Frost’i väikelapse kasvatamise SOS
Superlapsehoidja nutikad nõuanded!


„Jo Frost’i väikelapse kasvatamise SOS” on lakkadega pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Jo Frost’i väikelapse kasvatamise SOS Superlapsehoidja nutikad nõuanded! kaanepilt – front cover

Hind: 23.93


Autor: Jo Frost.


Inglise keelest tõlkinud Kaja Riikoja.


Originaali pealkiri: Jo Frost’s toddler SOS: solutions for the trying toddler years.


Toimetanud Lea Arme. Kaanefoto autor: Dan Pangbourne. Illustratsioonid: Helen Flook.
„Jo Frost’i väikelapse kasvatamise SOS” – tutvustus


„Jo Frost’i väikelapse kasvatamise SOS” on põnev lugemine ja käepärane abi igale lapsevanemale. Kuidas õpetada näiteks omaette hoidvat tütart teiste lastega mängima? Miks armas vennake oma õde igal võimalusel kiusab? Miks laps ei taha potil käia, kui on nii palju kordi harjutatud? Küllap on iga ema-isa või vanavanem vähemalt kord elus oma muidu igati mõistliku väikese järeltulija käitumist vaadates pidanud tõdema: see laps pole küll minusse, see on ju põrguline. Jonnihood, hammustamine, asjade loopimine, kaaslaste löömine, valetamine või ebasündsad sõnad – kõik see on vanemate jaoks paras proovikivi.

Jo Frost, maailma ja Eesti telekanalitest tuntud ka kui Superlapsehoidja, oskab lastega imesid teha. Kannatlikkus, asjade lõpule viimine, järjekindlus ja kordamine on tema põhimõtted, kuid lapsevanemale, ammugi siis lapsele, ei ole nendest kinnipidamine alati kerge.

Raamatusse „Jo Frost’i väikelapse kasvatamise SOS” on kogutud Jo Frosti vastused lapsevanemate e-kirjades, Twitteris või otse tänaval esitatud mureküsimustele.

Jo Frost on Suurbritannias ja ka mujal maailmas armastatud arvamusliider lastekasvatusküsimustes. Tema raamatuid on tõlgitud paljudesse keeltesse ja tema rohkearvulise vaatajaskonna hulgas on ka õige palju lapsi.Raamatu „Jo Frost’i väikelapse kasvatamise SOS” sisukord

Raamatu „Jo Frost’i väikelapse kasvatamise SOS” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.Raamatu „Jo Frost’i väikelapse kasvatamise SOS” tutvustuse koostamisel on kasutatud Eesti Rahvusbibliograafia andmebaasis olevaid andmeid.


Raamatuga „Jo Frost’i väikelapse kasvatamise SOS” seonduvad märksõnad: väikelapsed, kodune kasvatus, väikelapsekasvatus, lapsevanema-lapse suhe, kasvatusraskused, probleemide lahendamine, käsiraamatudRaamatu „Jo Frost’i väikelapse kasvatamise SOS” tehnilised andmed


„Jo Frost’i väikelapse kasvatamise SOS” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 253 lk; 16,8 × 21,5 cm; ↔ 1,8 cm; 479 g.


Raamat „Jo Frost’i väikelapse kasvatamise SOS” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Jo Frost’i väikelapse kasvatamise SOS” ilmumisandmed: Varrak, 2014


ISBN/EAN: 9789985331279 (978-9985-3-3127-9)

Ostan „Jo Frost’i väikelapse kasvatamise SOS” hinnaga 23.93Veel üllitisi „Jo Frost’i väikelapse kasvatamise SOS” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Jo Frost’i väikelapse kasvatamise SOS” vaadata ka neid trükiseid:


Minu pidu
Minu pidu

12.90


Ajutorm
Ajutorm

21.70


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525