Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: LastekasvatusNoormeestele, poisteleHobid ja vaba aeg

Hakkame pihta, issi!
75 ühist tegevust isale ja pojale


„Hakkame pihta, issi!” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: nagu uus.


Hakkame pihta, issi! 75 ühist tegevust isale ja pojale kaanepilt – front cover

Hind: 15.90


Autor: Ed Avis.


Tõlkinud Urmas Männa.


Originaali pealkiri: Come On, Dad! 75 Things for Fathers and Sons to Do Together.


Kujundanud Jaana Davidjants.
„Hakkame pihta, issi!” – tutvustus


Raamat „Hakkame pihta, issi! 75 ühist tegevust isale ja pojale” püüab virgutada ja arendada teie poja fantaasiat ning mõtlemisvõimet, pakkuda rakendust tema pulbitsevale energiale ning teadmishimule.
Autori sõnade kohaselt pole tähtis mitte see, kas te saate oma poja tegutsemisiha rahuldamiseks korraldada paar-kolm ühisüritust ühe päeva jooksul või leida selleks aega ainult paaril päeval kuus, sest oluline on üksnes see, et te oskaksite nautida neid üheskoos veedetud hetki – hetki, mida te kunagi aastate pärast meenutate tõelise heldimusega.

„Hakkame pihta, issi! 75 ühist tegevust isale ja pojale” – eessõna


Kas mäletad veel seda aega, kui arvasid, et isa saab kõigega hakkama? Tal olid alati vahvad mõtted ajaveetmiseks, ta andis nõu murede korral ja leidis vastused kõigile su küsimustele. Isaga koos oldud aeg oli parim, sest tema seltsis tundsid sa end maailma kõige tähtsamana.
Tugevda seda erilist isa ja poja vahelist sidet huvitavate ja arendavate ühistegevustega. Isa, hakkame pihta! 75 tegevust isale ja pojale pakub teile mõlemale järeleproovimiseks ohtralt mõnusat ajaviidet. Kõik õpetused ja soovitused raamatus „Hakkame pihta, issi! 75 ühist tegevust isale ja pojale” alates minigolfi raja ehitamisest kuni omatehtud lauamängudeni välja on loodud selleks, et virgutada ning arendada lapse mõtlemisvõimet. Paljud raamatus „Hakkame pihta, issi! 75 ühist tegevust isale ja pojale” pakutavad tegevused on keskendunud sellele, et kunsti ja käsitöö abil õhutada lapse loomingulist mõtlemist. Lisaks leiad siit sõnamänge, teaduslikke eksperimente, salakoodide lahtikodeerimise võtteid ja algteadmisi köögikunstist. Enamik neid tegevusi ei nõua erilist varustust ega ettevalmistust. Mul endal on kaks poega ja ma tean, et mida vähem mingit tegevust ette valmistada, seda lõbusamalt asi välja kukub.
Raamatu „Hakkame pihta, issi! 75 ühist tegevust isale ja pojale” alapealkirjas mainitud 75 tegevust sobivad isadele ja poegadele, kellel on palju erinevaid huvisid. Pole tähtis, kas saate hakkama kolme erineva tegevusega ühe päeva jooksul või pühendate selleks paar päeva kuus. Oluline on üksnes see, et te oskaksite nautida iga koos veedetud hetke. Pole kahtlustki, et neid üheskoos veedetud hetki meenutate te heldimusega.
– Ed AvisRaamatu „Hakkame pihta, issi!” sisukord

Raamatu „Hakkame pihta, issi!” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Hakkame pihta, issi!” seonduvad märksõnad: isa-lapse suhe, poisid, lapse arendamine, mõtlemise arendamine, fantaasia, loovusõpetus, kodune kasvatusRaamatu „Hakkame pihta, issi!” tehnilised andmed


„Hakkame pihta, issi!” on pehmekaaneline raamat, 120 lk; 14,3 × 20,1 cm; ↔ 0,7 cm; 158 g.


Raamat „Hakkame pihta, issi!” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Hakkame pihta, issi!” ilmumisandmed: Koolibri, 2003


ISBN/EAN: 9789985014417 (9985-0-1441-3, 9985014413)

Ostan „Hakkame pihta, issi!” hinnaga 15.90Soovitame lisaks väljaandele „Hakkame pihta, issi!” vaadata ka neid trükiseid:


Minu pidu
Minu pidu

12.90


Ajutorm
Ajutorm

23.93


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525