Arhetüübid: kes sa oled?


„Arhetüübid: kes sa oled?” on lakkadega pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Arhetüübid: kes sa oled? kaanepilt – front cover

Hind: 27.90


Autor: Caroline Myss.


Inglise keelest tõlkinud Tiina Kanarbik.


Originaali pealkiri: Archetypes: who are you?.


Toimetanud Leelo Laurits.
„Arhetüübid: kes sa oled?” – tutvustus


Keegi meist ei tea elu algul, kes ta on või miks ta selline on. Me peame seda teadmist sügavalt otsima. Kui oled juba enda kohta huvi tundma hakanud, siis algab teekond endasse.

Kes ma olen?
Kuidas oleksin ma rohkem rahul?
Mis on mu eesmärk?

Need pole tavalised küsimused, millele annab vastuse õige töö või õige kallima leidmine. Need on hüüded su sügavalt sisimast, mis kutsuvad sind avastama oma tegelikku mina, kes igatseb, et ta võetaks vastu kõhkluse või hirmuta. Su arhetüüpides on jälg su tegelikust olemusest.

Sa kujutad endast palju rohkemat kui su isiksus, su harjumused, su saavutused. Sa oled lõpmatult keeruline inimolend oma lugude, müütide ja unistustega – ja ambitsioonidega, millel on kosmilised mõõtmed. Ära raiska aega enda alahindamisele. Unista suurelt... ja kasuta arhetüübi energiat selleks, et realiseerida oma sündimise tõeline põhjus. Elu pole mõeldud olema turvaline, vaid see tuleb elada õigesti, kuni lõpuni.

Kas oled kunagi mõelnud, miks sind tõmbavad teatud inimesed, ideed või asjad, ja miks teised sulle ei meeldi? Kas otsid praegu midagi, teadmata, mida just, või mõtiskled selle üle, kas ikka elad sellist elu, mis sulle tõesti sobib?

Raamatus „Arhetüübid: kes sa oled?” sukeldub menukite autor Caroline Myss arhetüüpide maailma, mis on olnud ta uurimisobjektiks üle 25 aasta. Arhetüübid on universaalsed käitumismustrid, mis aitavad sul paremini mõista ennast ja oma kohta maailmas. Lühidalt – arhetüübid aitavad sul muuta oma elu.

Raamatu „Arhetüübid: kes sa oled?” lehekülgedel kirjutab Myss ürgsetest arhetüüpidest, mis esinevad ka tänapäeva ühiskonnas: Hoolitseja, Kunstnik-Looja, Moeinimene, Intellektuaal, Mässaja, Kuninganna-Täidesaatja, Advokaat, Visionäär, Sportlane ja Vaimne Otsija. Igas peatükis kirjeldab ta ühte arhetüüpi, näidates, kuidas see on arenenud, ning annab huvitavate detailide abil ülevaate selle loomusest, omadustest, väljakutsetest ja muust, et aidata sul aru saada, kas kuulud selle arhetüübi perekonda ja kui kuulud, siis kuidas selle väge ära kasutada. Samuti jagab ta näpunäiteid ja praktilisi nõuandeid oma arhetüübiga tegelemiseks.

Kui saad teada, millised arhetüübid sulle kõige rohkem sobivad, on see alles algus. Sa võid kasutada neid teadmisi selleks, et teha teadlikumaid otsuseid, olgu tegemist karjääri, suhete või millegi muuga, ning vältida neid tavalisi lõkse, kuhu su isiksusetüüp võib sattuda, ja mängida välja oma tugevad küljed. Selle tulemusena oled sa õnnelikum ja ehtsam. Kunagi pole liiga hilja oma elu muuta, kui võtad arhetüübi täielikult omaks.

Niisiis, kas sa oled Mässaja? Kunstnik? Visionäär? Ühine meiega... ja leia end.

Caroline Myss on tegelenud energeetilise meditsiini ja teadvuse probleemidega 20 aastat. Alates 1982. aastast on ta töötanud intuitiivravijana, tervendades klientide energiasüsteeme. Ta aitab inimesi haiguse põhjuseks olevate emotsionaalsete, psüühiliste ja füüsiliste tegurite teadvustamise kaudu. Tema New York Times’i menukite hulgas on „Anatomy of the Spirit” („Hinge anatoomia”), „Why People Don’t Heal and How They Can” („Miks inimesed ei parane ja kuidas nad paraneda saaksid”), „Sacred Contacts” („Pühad kontaktid”) ja „Entering the Castle” („Sisenemine kindlusesse”).Raamatu „Arhetüübid: kes sa oled?” sisukord

Raamatu „Arhetüübid: kes sa oled?” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Arhetüübid: kes sa oled?” seonduvad märksõnad: isiksus, arhetüübid, isiksusetüpoloogia, käsiraamatudRaamatu „Arhetüübid: kes sa oled?” tehnilised andmed


„Arhetüübid: kes sa oled?” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 256 lk; 15,2 × 23,5 cm; ↔ 2,0 cm; 360 g.


Raamat „Arhetüübid: kes sa oled?” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Arhetüübid: kes sa oled?” ilmumisandmed: Pilgrim, 2014


ISBN/EAN: 9789949529162 (978-9949-529-16-2)

Ostan „Arhetüübid: kes sa oled?” hinnaga 27.90Veel üllitisi „Arhetüübid: kes sa oled?” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Arhetüübid: kes sa oled?” vaadata ka neid trükiseid:


Feng shui
Feng shui

17.50


Hingeteed
Hingeteed

14.74


Küpsus
Küpsus

27.97


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125