Meghani ja Harry tegelik lugu


„Meghani ja Harry tegelik lugu” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Meghani ja Harry tegelik lugu kaanepilt – front cover

Hind: 39.90


Autor: Lady Colin Campbell.


Inglise keelest tõlkinud Karin Suursalu.


Originaali pealkiri: Meghan and Harry: the real story.


Toimetanud Krista Nurm. Kaane kujundanud Rupert Dixon.
„Meghani ja Harry tegelik lugu” – tutvustus


Kogu Suurbritannias, eriti kuninglikus, aristokraatlikus, ajakirjanduslikus, poliitilises, populistlikus ja etnilises ringkonnas sooviti, et Meghani ja prints Harry abielu õnnestuks. Kuigi esialgu nende liidu sobilikkuses kaheldi, leppisid kuninglik perekond ja õukond siiski olukorraga, kui sai selgeks, et Harry on kindlalt otsustanud Meghani naida.

Vaid mõned päevad pärast pulmi oli selge, et Meghan on kuningliku hertsoginna rolli täiesti sobimatu ja on ime, kui paar üldse kokku jääb. Kuid keegi ei kujutanud ette, et Meghan ja Harry on nii nutikad, et leiavad viisi kuninglikust ringkonnast eemalduda, jäävad kokku ja kolivad Ameerika Ühendriikidesse.

Lady Colin Campbell on Briti kuningakojast kirjutanud mitmeid raamatuid. Ta on erapooletu, argumenteerib asjalikult ning kõik tema info pärineb usaldusväärsetelt allikatelt. Raamat „Meghani ja Harry tegelik lugu” viib lugejad kulisside taha ning näitab, kuidas Briti kuningliku pere paar üritab seniseid monarhia traditsioone muuta ja luua uued. See on lugu, kuidas Vana Maailma väärtushinnangud ja traditsioonid põrkuvad Uue Maailma nõudmiste ja ootustega.Raamatu „Meghani ja Harry tegelik lugu” sisukord

Raamatu „Meghani ja Harry tegelik lugu” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Meghani ja Harry tegelik lugu” seonduvad märksõnad: monarhid, dünastiad, printsid, perekonnad, suguvõsad, filminäitlejad, lähiajalugu, Suurbritannia, biograafiadRaamatu „Meghani ja Harry tegelik lugu” tehnilised andmed


„Meghani ja Harry tegelik lugu” on kõvakaaneline raamat, 520 lk; 14,5 × 21,7 cm; ↔ 4,0 cm; 740 g.


Raamat „Meghani ja Harry tegelik lugu” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Meghani ja Harry tegelik lugu” ilmumisandmed: Sinisukk, 2021


ISBN/EAN: 9789949081189 (978-9949-08-118-9)

Ostan „Meghani ja Harry tegelik lugu” hinnaga 39.90Soovitame lisaks väljaandele „Meghani ja Harry tegelik lugu” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125