Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: MassaažÕpikud

Punktimassaaž algajatele: energiavoo vabastamine ja tasakaalustamine
Punktmassaaž algajatele


„Punktimassaaž algajatele: energiavoo vabastamine ja tasakaalustamine” on lakkadega pehmekaaneline raamat sarjast Vajuta siia!. Raamatu seisukord: uus.

Punktimassaaž algajatele: energiavoo vabastamine ja tasakaalustamine Punktmassaaž algajatele kaanepilt – front cover

Hind: 18.48


Autor: Bob Doto.


Inglise keelest tõlkinud Kersti Carsten.


Originaali pealkiri: Acupressure for beginners.


Toimetanud Evelin Piip. Kujundanud Joanna Bettles. Illustratsioonid: Kuo Kang Chen.


Sarja nimetus: Vajuta siia!.
„Punktimassaaž algajatele: energiavoo vabastamine ja tasakaalustamine” – tutvustus


Juba aastatuhandeid on hiinlased uurinud, kuidas keha konkreetsetele punktidele surve avaldamise kaudu leevendada erinevaid vaevusi alates väsimusest ning lõpetades haiguste ja valuga.

Kaunilt illustreeritud ja kergesti järgitavate üksikasjalike õpetustega „Punktimassaaž algajatele” annab lugejale põhjaliku ülevaate punktimassaaži kasutamisest elukvaliteedi parandamiseks ja heaolu suurendamiseks.Raamatu „Punktimassaaž algajatele: energiavoo vabastamine ja tasakaalustamine” sisukord

Raamatu „Punktimassaaž algajatele: energiavoo vabastamine ja tasakaalustamine” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Punktimassaaž algajatele: energiavoo vabastamine ja tasakaalustamine” seonduvad märksõnad: massaaž, punktimassaaž, õpikud, käsiraamatudRaamatu „Punktimassaaž algajatele: energiavoo vabastamine ja tasakaalustamine” tehnilised andmed


„Punktimassaaž algajatele: energiavoo vabastamine ja tasakaalustamine” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 128 lk; 16,5 × 21,6 cm; ↔ 1,1 cm; 318 g.


Raamat „Punktimassaaž algajatele: energiavoo vabastamine ja tasakaalustamine” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Punktimassaaž algajatele: energiavoo vabastamine ja tasakaalustamine” ilmumisandmed: Sinisukk, 2019


ISBN/EAN: 9789949347940 (978-9949-34-794-0)

Ostan „Punktimassaaž algajatele: energiavoo vabastamine ja tasakaalustamine” hinnaga 18.48Raamatuga „Punktimassaaž algajatele: energiavoo vabastamine ja tasakaalustamine” samast sarja(de)st:

Soovitame lisaks väljaandele „Punktimassaaž algajatele: energiavoo vabastamine ja tasakaalustamine” vaadata ka neid trükiseid:


Tui na
Tui na

15.95


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525