Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: MassaažIlu ja tervis

Näogümnastika: harjutused, millega säilitada loomulikult kaunis nägu


„Näogümnastika: harjutused, millega säilitada loomulikult kaunis nägu” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Näogümnastika: harjutused, millega säilitada loomulikult kaunis nägu kaanepilt – front cover

Hind: 26.96


Autor: Catherine Pez.


Prantsuse keelest tõlkinud Reti Maria Vahtrik.


Originaali pealkiri: La gymnastique faciale.


Toimetanud Marju Randlane, Tiiu Viirand.
„Näogümnastika: harjutused, millega säilitada loomulikult kaunis nägu” – tutvustus


Kuidas loomulikult hoida ära kortsude tekkimist ja muuta jume säravaks? See raamat selgitab näolihaste rolli ja annab nõu, kuidas panna tööle lihased, mille lõtvumine võib süvendada vananemise märke. Autor on loonud testi, mis aitab teil kindlaks määrata teie näotüübi – ovaalne, kandiline, ümar, pikk või kolmnurkne nägu – ning pakub välja igale näokujule kohandatud harjutused. Lisades selle lihtsa treeningu oma ilurutiini, saate anda põskedele juurde ümarust, tuua esile suujoont ja siluda silmade ümbrust ja laupa. Sama efektiivne kui lifting, aga ilma tülika kirurgiata!

CATHERINE PEZ Jagab nõuandeid ja praktilisi näpunäiteid mille abil saab igaüks astuda vastu naha vananemise ilmingutele, et võimalikult kaua säilitada oma loomupärast ilu. Raamatus leidub hulganisti selgitavaid fotosid ning harjutusi ilmestavaid anatoomilised tahvlid, millel näidatakse treenitavaid lihaseid.Raamatu „Näogümnastika: harjutused, millega säilitada loomulikult kaunis nägu” sisukord

Raamatu „Näogümnastika: harjutused, millega säilitada loomulikult kaunis nägu” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Näogümnastika: harjutused, millega säilitada loomulikult kaunis nägu” seonduvad märksõnad: nägu, näohooldus, nahahooldus, massaaž, lihased, kehalised harjutused, käsiraamatudRaamatu „Näogümnastika: harjutused, millega säilitada loomulikult kaunis nägu” tehnilised andmed


„Näogümnastika: harjutused, millega säilitada loomulikult kaunis nägu” on pehmekaaneline raamat, 166 lk; 19,1 × 24,0 cm; ↔ 1,5 cm; 600 g.


Raamat „Näogümnastika: harjutused, millega säilitada loomulikult kaunis nägu” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Näogümnastika: harjutused, millega säilitada loomulikult kaunis nägu” ilmumisandmed: Varrak, 2023


ISBN/EAN: 9789985358719

Ostan „Näogümnastika: harjutused, millega säilitada loomulikult kaunis nägu” hinnaga 26.96Soovitame lisaks väljaandele „Näogümnastika: harjutused, millega säilitada loomulikult kaunis nägu” vaadata ka neid trükiseid:


Tui na
Tui na

15.95


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525