Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KeeleõpikudSõnastikud, leksikonid

Prantsuse keele kursus iseõppijale: algajale ja taasalustajale


„Prantsuse keele kursus iseõppijale: algajale ja taasalustajale” on lakkadega pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Prantsuse keele kursus iseõppijale: algajale ja taasalustajale kaanepilt – front cover

Hind: 44.94


Autor: Rosi McNab.


Prantsuse keelest tõlkinud Anu Arumäe.


Originaali pealkiri: Berlitz new basic French.


Toimetanud Helen Korol.
„Prantsuse keele kursus iseõppijale: algajale ja taasalustajale” – tutvustus


Kursus koosneb õpikust ja kolmest CD-st. Kuulamisharjutustel on eestikeelsed vahetekstid, mis suunavad õppijat ja võimaldavad harjutada prantsuse keelt ka siis, kui õpikut käepärast pole.

Kursus on jagatud kuude peatükki, igas peatükis käsitletakse lühidalt kolme erinevat, ent omavahel seotud teemat. Lühidalt on tutvustatud ka prantsuskeelsete maade tavasid, kultuuriaspekte ja viisakusnorme, et suhtlemist hõlbustada. Keele õppimine on innustav seiklus – uus keel annab võimaluse näha maailma uue vaatenurga alt.

Raamatus „Prantsuse keele kursus iseõppijale” on ka väike prantsuse-eesti sõnastik. CD-plaadid on kaasas.Raamatu „Prantsuse keele kursus iseõppijale: algajale ja taasalustajale” sisukord

Raamatu „Prantsuse keele kursus iseõppijale: algajale ja taasalustajale” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Prantsuse keele kursus iseõppijale: algajale ja taasalustajale” seonduvad märksõnad: prantsuse keel, õppematerjalid iseõppijaile, laserplaadidRaamatu „Prantsuse keele kursus iseõppijale: algajale ja taasalustajale” tehnilised andmed


„Prantsuse keele kursus iseõppijale: algajale ja taasalustajale” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 200 lk; 20,5 × 26,1 cm; ↔ 1,4 cm; 651 g.


Raamat „Prantsuse keele kursus iseõppijale: algajale ja taasalustajale” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Prantsuse keele kursus iseõppijale: algajale ja taasalustajale” ilmumisandmed: TEA Kirjastus, 2007


ISBN/EAN: 9789985715574 (978-9985-71-557-4)

Ostan „Prantsuse keele kursus iseõppijale: algajale ja taasalustajale” hinnaga 44.94Veel üllitisi „Prantsuse keele kursus iseõppijale: algajale ja taasalustajale” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Prantsuse keele kursus iseõppijale: algajale ja taasalustajale” vaadata ka neid trükiseid:


Tere!
Tere!

23.32


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525