Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KeeleõpikudÕpikud

Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega
Краткая грамматика русского языка с упражнениями и ключом к ним


„Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: vähekasutatud, kaante servades vähesed kulumisjäljed.

Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega Краткая грамматика русского языка с упражнениями и ключом к ним kaanepilt – front cover

Hind: 24.94


Autor: Pille Eslon.

„Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega” – tutvustus


„Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega” on praktiline käsiraamat kõigile, kes tahavad õppida vene keelt. Õpik sobib nii põhikooli- kui gümnaasiumiõpilasele, samuti kasutamiseks kutsekoolides ja keelekursustel. Õpik on mõeldud nii iseõppijaile kui tööks õpetaja juhendamisel.

Raamat annab süstemaatilise lühiülevaate vene keele struktuurist ning tutvustab keelendeid nende vastastikustes seostes.

Raamat „Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega” pöörab erilist tähelepanu teemadele, mis on eestlastele rasked vene keele omandamisel.

„Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega” on üles ehitatud nii, et reeglile järgnevate harjutuste varal saab õpitut kinnistada. Raamatu lõpus antud harjutuste võti võimaldab enesekontrolli.

„Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega” on väga kasutajasõbralik õpik. Iseõppijale teevad grammatika kasutamise lihtsaks näidete tõlked, viited ühelt teemalt teisele, sisujuht ja harjutuste vastused.

„Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega” on käsiraamat ka neile, kes on vene keelt õppinud ning soovivad seda meelde tuletada. Ta sobib ühtviisi nii õpilastele kui täiskasvanutele.

Üleriigiline vene keele ainenõukogu soovitab kasutada vene keele õpetamisel lisamaterjalina.Raamatu „Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega” sisukord

Raamatu „Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega” seonduvad märksõnad: vene keel, grammatika, harjutused, käsiraamatud, õpikudRaamatu „Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega” tehnilised andmed


„Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega” on pehmekaaneline raamat, 215 lk; 15,0 × 23,6 cm; ↔ 1,7 cm; 285 g.


Raamat „Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega” ilmumisandmed: TEA Kirjastus, 2003


ISBN/EAN: 9789985713167 (9985-71-316-8, 9985713168)

Ostan „Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega” hinnaga 24.94Soovitame lisaks väljaandele „Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega” vaadata ka neid trükiseid:


Tere!
Tere!

23.32


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525