Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KeeleõpikudÕpikudÕppimisraamatud lastele

Minu vene keel: vene keele õpik eesti emakeelega koolieelikutele
Русский язык для эстоноязычных дошкольников


„Minu vene keel: vene keele õpik eesti emakeelega koolieelikutele” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Minu vene keel: vene keele õpik eesti emakeelega koolieelikutele Русский язык для эстоноязычных дошкольников kaanepilt – front cover

Hind: 14.41


Autorid: Inga Mangus, Merge Simmul.


Toimetanud Aleksei Milovanov, Jane Lepasaar. Illustratsioonid: Liina Tuuling.
„Minu vene keel: vene keele õpik eesti emakeelega koolieelikutele” – tutvustus


Õpik on lastele vanuses 4–7. Õpikusse on valitud teemad, millega selles vanuses laps oma igapäevaelus kokku puutub. Pärast õpiku läbimist oskab laps vene keeles tervitada ja hüvasti jätta; öelda, mis on ta nimi, kui vana ta on ja mis kell on; rääkida oma perest; küsida lihtsamaid küsimusi ja rääkida muustki.

Õpikumaterjali aitavad hästi meelde jätta lihtsad ja mängulised harjutused. Suureks abiks on kuulamisharjutused ning vahvad videod, mille toel saab õpitut kuulata, vaadata ja korrata. Näitliku õppevarana on koostatud ka töölehed (müügil eraldi), kus on värvilised pildid ja lauamängud.

Õpikuga kaasas olevate tähekaartide abil võib hakata venekeelseid suurtähti õpetama paralleelselt koos õpikus olevate teemadega.

Eeldades, et selle õpikuga hakkavad töötama nii õpetajad kui ka lapsevanemad, leiab õpiku „Minu vene keel: vene keele õpik eesti emakeelega koolieelikutele” lõpus rubriigist „Kuidas õpikut kasutada?” metoodilisi näpunäiteid.Raamatu „Minu vene keel: vene keele õpik eesti emakeelega koolieelikutele” sisukord

Raamatu „Minu vene keel: vene keele õpik eesti emakeelega koolieelikutele” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Minu vene keel: vene keele õpik eesti emakeelega koolieelikutele” seonduvad märksõnad: vene keel, võõrkeel, koolieelikud, õpikud, suurtähtraamatudRaamatu „Minu vene keel: vene keele õpik eesti emakeelega koolieelikutele” tehnilised andmed


„Minu vene keel: vene keele õpik eesti emakeelega koolieelikutele” on pehmekaaneline raamat, 104 lk; 22,0 × 29,7 cm; ↔ 1,0 cm; 568 g.


Raamat „Minu vene keel: vene keele õpik eesti emakeelega koolieelikutele” on Laos nr 3, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Minu vene keel: vene keele õpik eesti emakeelega koolieelikutele” ilmumisandmed: Kirjatark, 2017


ISBN/EAN: 9789949997022

Ostan „Minu vene keel: vene keele õpik eesti emakeelega koolieelikutele” hinnaga 14.41Veel üllitisi „Minu vene keel: vene keele õpik eesti emakeelega koolieelikutele” autori(te)lt:


Tere!
Tere!

23.32

Soovitame lisaks väljaandele „Minu vene keel: vene keele õpik eesti emakeelega koolieelikutele” vaadata ka neid trükiseid:


Datelines
Datelines

44.90


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525