Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Sõnastikud, leksikonid

Prantsuse-eesti sõnaraamat
Dictionnaire français-estonien


„Prantsuse-eesti sõnaraamat” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: kaanel mõned kriimud, muidu kasutamata sõnaraamat, riiulis seisnud kõik need aastad.

Prantsuse-eesti sõnaraamat Dictionnaire français-estonien kaanepilt – front cover

Hind: 24.94


Koostaja: Kallista Kann.


Toimetanud Lauri Leesi. Kujundanud Ants Säde.
„Prantsuse-eesti sõnaraamat” – tutvustus


Kallista Kanni sõnaraamat „Prantsuse-eesti sõnaraamat. Dictionnaire français-estonien” on lakooniline, paljude äratuntavate sõnade väljajätmine on autoril võimaldanud laiendada eri valdkondade leksikat. Raamatut „Prantsuse-eesti sõnaraamat. Dictionnaire français-estonien” on kerge kasutada, sest on loobutud keerukatest filoloogilistest finessidest (on ju selleks otstarbeks küll Robert’i, küll Larousse’i suured ja väiksed entsüklopeediad meie teaduslikes raamatukogudes kättesaadaval). Pealegi on igal prantsuse keele spetsialistil vajalik teatmeteoste kogu mingil määral muretsetud.
Sellesse „Prantsuse-eesti sõnaraamat. Dictionnaire français-estonien” väljaandesse on lisatud ligi paar tuhat neologismi ning pejoratiivse varjundiga sõna, mida autori eluajal peeti meie kirjasõnas tabuks.
Hääldus on antud vaid erandliku ning keeruka hääldusega sõnadel. Põhjendus on lihtne – inimene, kel pole prantsuse keelest aimugi, vaevalt et sõnaraamatut lehitsema hakkab.Raamatu „Prantsuse-eesti sõnaraamat” sisukord

Raamatu „Prantsuse-eesti sõnaraamat” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Prantsuse-eesti sõnaraamat” seonduvad märksõnad: prantsuse keel, eesti keel, sõnaraamatudRaamatu „Prantsuse-eesti sõnaraamat” tehnilised andmed


„Prantsuse-eesti sõnaraamat” on kõvakaaneline raamat, 672 lk; 15,6 × 22,5 cm; ↔ 4,0 cm; 981 g.


Raamat „Prantsuse-eesti sõnaraamat” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Prantsuse-eesti sõnaraamat” ilmumisandmed: Valgus, 1999


ISBN/EAN: 9985680588 (9985-68-058-8)

Ostan „Prantsuse-eesti sõnaraamat” hinnaga 24.94Soovitame lisaks väljaandele „Prantsuse-eesti sõnaraamat” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525