Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Sõnastikud, leksikonidTurism, reisikirjad, reisijuhidTeatmikud, entsüklopeediad

TEA reisisõnastik: prantsuse-eesti, eesti-prantsuse


„TEA reisisõnastik: prantsuse-eesti, eesti-prantsuse” on lakkadega pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: kasutatud, kaantse servades-nurkades kulumisjäljed, kaante nurkades murdmisjooni, tagakaane allosas suurem, 10 cm murdejoon.


„TEA reisisõnastik: prantsuse-eesti, eesti-prantsuse” – tutvustus


Sobib reisile kaasavõtmiseks, sisaldab reisil vajaminevat sõnavara ja spetsiaalselt reisija jaoks valitud lisaosa. Reisijalisasse kuuluvad rõivaste ja jalanõude suurusnumbrid, mõõtühikute vastavuse tabelid, välismaal asuvate Eesti esinduste andmed, riikide eesti-, prantsuse- ja omakeelsed nimetused, riikide pealinnad ja riigikeeled, maailma raha-ühikute tabel jms. „TEA reisisõnastik: prantsuse-eesti, eesti-prantsuse” on kerge ja mugavas formaadis.Raamatu „TEA reisisõnastik: prantsuse-eesti, eesti-prantsuse” sisukord

Raamatu „TEA reisisõnastik: prantsuse-eesti, eesti-prantsuse” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „TEA reisisõnastik: prantsuse-eesti, eesti-prantsuse” seonduvad märksõnad: eesti keel, prantsuse keel, sõnaraamatud, teatmikudRaamatu „TEA reisisõnastik: prantsuse-eesti, eesti-prantsuse” tehnilised andmed


„TEA reisisõnastik: prantsuse-eesti, eesti-prantsuse” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 471 lk; 11,1 × 17,4 cm; ↔ 1,4 cm; 201 g.


Raamat „TEA reisisõnastik: prantsuse-eesti, eesti-prantsuse” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „TEA reisisõnastik: prantsuse-eesti, eesti-prantsuse” ilmumisandmed: TEA Kirjastus, 2007


ISBN/EAN: 9789985715901 (978-9985-71-590-1)

Ostan „TEA reisisõnastik: prantsuse-eesti, eesti-prantsuse” hinnaga 17.97Soovitame lisaks väljaandele „TEA reisisõnastik: prantsuse-eesti, eesti-prantsuse” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525