Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Sõnastikud, leksikonid

Keskkonnatervishoiu eesti-inglise seletussõnaraamat


„Keskkonnatervishoiu eesti-inglise seletussõnaraamat” on flexi-cover -kaantega raamat. Raamatu seisukord: uus.

Keskkonnatervishoiu eesti-inglise seletussõnaraamat kaanepilt – front cover

Hind: 24.90


Autor: Astrid Saava.


Toimetanud Ene Indermitte. Kaane kujundanud Kalle Paalits.
„Keskkonnatervishoiu eesti-inglise seletussõnaraamat” – tutvustus


Keskkonnatervishoid on erialadevaheline teadus- ja tegevusvaldkond, mille põhitõdesid peaksid teadma kõik, kes oma õpingutes või töös puutuvad kokku keskkonna ja tervise probleemidega; samuti ka need, kes kujundavad või mõjutavad meie elukeskkonda (nt keskkonnakaitsjad, arhitektid, ehitajad, töösturid, põllu- ja metsamehed jpt).

Sõnaraamat esitab keskkonnatervishoiu ja selle naaberalade põhiterminoloogia (üle 1500 märksõna), selgitab oskussõnade tähendust ja aitab neid õigesti kasutada. Selgitused on lihtsasti arusaadavad ega nõua erialateadmisi. Toodud on rohkesti sünonüüme, lisatud lühendite ja akronüümide loend ja terminite inglise-eesti register, mis lihtsustab ingliskeelsele terminile eestikeelse vaste leidmist.

Sõnaraamatu „Keskkonnatervishoiu eesti-inglise seletussõnaraamat” autor, meditsiinidoktor Astrid Saava (sündinud 1938) on Tartu Ülikooli emeriitprofessor. Ta on lõpetanud TÜ arstiteaduskonna (1962), seejärel töötanud hügieenikateedris õppejõuna, hiljem TÜ tervishoiu instituudis rahvatervishoiu professori ja juhatajana, õpetanud üliõpilastele keskkonnatervishoidu ligi pool sajandit, olnud kauaaegne meditsiiniterminoloogia komisjoni liige. Tema peamine uurimisvaldkond on olnud keskkonnalähtesed terviseriskid ja nende hindamine, sh Eesti veevarude kasutamise ja kaitse tervishoiuaspektid.Raamatu „Keskkonnatervishoiu eesti-inglise seletussõnaraamat” sisukord

Raamatu „Keskkonnatervishoiu eesti-inglise seletussõnaraamat” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Keskkonnatervishoiu eesti-inglise seletussõnaraamat” seonduvad märksõnad: keskkonnatervis, tervisemõjurid, eesti keel, inglise keel, oskussõnastikudRaamatu „Keskkonnatervishoiu eesti-inglise seletussõnaraamat” tehnilised andmed


„Keskkonnatervishoiu eesti-inglise seletussõnaraamat” on flexi-cover -kaantega raamat, 184 lk; 16,0 × 24,0 cm; ↔ 1,4 cm; 330 g.


Raamat „Keskkonnatervishoiu eesti-inglise seletussõnaraamat” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Keskkonnatervishoiu eesti-inglise seletussõnaraamat” ilmumisandmed: Tartu Ülikooli Kirjastus, 2015


ISBN/EAN: 9789949328475 (978-9949-32-847-5)

Ostan „Keskkonnatervishoiu eesti-inglise seletussõnaraamat” hinnaga 24.90Soovitame lisaks väljaandele „Keskkonnatervishoiu eesti-inglise seletussõnaraamat” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525