Teemad: Sõnastikud, leksikonidPõllumajandus, metsandus

Metsa- ja puiduerialade inglise-eesti eesti-inglise sõnastik


„Metsa- ja puiduerialade inglise-eesti eesti-inglise sõnastik” on spiraalköites pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: .


Metsa- ja puiduerialade inglise-eesti eesti-inglise sõnastik kaanepilt – front cover


Koostaja: Valdi Reinas.

„Metsa- ja puiduerialade inglise-eesti eesti-inglise sõnastik” – tutvustus


Sõnastik „Metsa- ja puiduerialade inglise-eesti eesti-inglise sõnastik” on välja antud Luuas, suunatud õpilastele ja kõigile, kes metsa, metsanduse ja puidutööstusega tegelevad.
Sõnastikku „Metsa- ja puiduerialade inglise-eesti eesti-inglise sõnastik” soovitab isegi Keelenõuanne!Raamatu „Metsa- ja puiduerialade inglise-eesti eesti-inglise sõnastik” sisukord

Raamatu „Metsa- ja puiduerialade inglise-eesti eesti-inglise sõnastik” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Metsa- ja puiduerialade inglise-eesti eesti-inglise sõnastik” seonduvad märksõnad: metsandus, metsatööstus, puidutööstus, inglise keel, eesti keel, oskussõnastikudRaamatu „Metsa- ja puiduerialade inglise-eesti eesti-inglise sõnastik” tehnilised andmed


„Metsa- ja puiduerialade inglise-eesti eesti-inglise sõnastik” on spiraalköites pehmekaaneline raamat, 284 lk; 12,0 × 14,8 cm; ↔ 1,7 cm; 190 g.


Raamat „Metsa- ja puiduerialade inglise-eesti eesti-inglise sõnastik” on hetkel laost otsas.


Raamatu „Metsa- ja puiduerialade inglise-eesti eesti-inglise sõnastik” ilmumisandmed: Metsatark OÜ, 2002Soovitame lisaks väljaandele „Metsa- ja puiduerialade inglise-eesti eesti-inglise sõnastik” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125