Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: AlternatiivmeditsiinFolkloor, mütoloogia, müüdidLoodus

Maagilised pruulised
Kuidas valmistada ja kasutada õlisid, afrodisiakumeid, pruuliseid ja palju muud


„Maagilised pruulised” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: muidu nagu uus, aga endine raamatukoguraamat, mida vist pole kordagi laenutatud.

Maagilised pruulised Kuidas valmistada ja kasutada õlisid, afrodisiakumeid, pruuliseid ja palju muud kaanepilt – front cover

Hind: 17.97


Autor: Gerina Dunwich.


Inglise keelest tõlkinud Hana Arras.


Originaali pealkiri: Magick potions.


Toimetanud Jane Võrk. Kujundanud Alo Mölder.
„Maagilised pruulised” – tutvustus


Erinevalt teistest nõiakunsti käsitlevatest raamatutest, mis loovutavad keeduste segamisele vaid mõne lehekülje, rahuldab „Maagilised pruulised” täielikult teie vajadused, pühendudes kaanest kaaneni nõialeemekunstile.
Muistse usu ülempreestritari kirjutatud teos „Maagilised pruulised” kergitab müstikaloori iidsete maagiliste jookide segamiskunstilt. Raamatu „Maagilised pruulised” lehekülgedelt leiate te võlukunsti, legende ja rahvapärimusi ning täielikud juhised peaaegu kõikvõimalikul otstarbel kasutatavate jookide, teede, tõmmiste, armurohtude ja õlide valmistamiseks.
Ainulaadne illustratsioone sisaldav raamat „Maagilised pruulised” annab ülevaate kaasaja nõidade maagilistest meetoditest, uskumustest ja eetikast ning vastab igati nende vajadustele.
Kui soovite võlujooki armastuse, rikkuse, tervistamise, ennustamise, eksortsismi, tarokikaartide lugemise või lummuse tarvis, siis leiate selle – ja rohkemgi veel! – raamatust „Maagilised pruulised”. Kui teie usk on vankumatu ja nõidus siiras, on edukad tulemused tagatud.Raamatu „Maagilised pruulised” sisukord

Raamatu „Maagilised pruulised” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Maagilised pruulised” seonduvad märksõnad: afrodisiakumid, aroomteraapia, eeterlikud õlid, taimeõlid, ravimteed, alternatiivmeditsiin, rahvameditsiin, retseptid (farm.), maagia, uskumusedRaamatu „Maagilised pruulised” tehnilised andmed


„Maagilised pruulised” on kõvakaaneline raamat, 190 lk; 14,9 × 21,4 cm; ↔ 1,8 cm; 400 g.


Raamat „Maagilised pruulised” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Maagilised pruulised” ilmumisandmed: Ersen, 2003


ISBN/EAN: 9789985767467 (9985-76-746-2, 9985767462)

Ostan „Maagilised pruulised” hinnaga 17.97Soovitame lisaks väljaandele „Maagilised pruulised” vaadata ka neid trükiseid:


Aiaapteek
Aiaapteek

14.99


Hingeteed
Hingeteed

14.74


Küpsus
Küpsus

27.97


Tui na
Tui na

15.95


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525