Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Suhted, suhtleminePsühholoogiaAlternatiivmeditsiin

Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused
Juhtnöörid, kuidas saada üle surnud punktist ja leida oma rada


„Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused Juhtnöörid, kuidas saada üle surnud punktist ja leida oma rada kaanepilt – front cover

Hind: 24.90


Autor: Jessica Ortner.


Inglise keelest tõlkinud Kersti Carsten.


Originaali pealkiri: The tapping solution to create lasting change.


Toimetanud Annika Kohv. Kaane kujundanud Julie Rosenberger.
„Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused” – tutvustus


Miks me kardame tundmatust nii väga, et eelistame hoiduda oma suurimatest unistustest ja hoiame pigem madalat profiili? Miks alustame nii suure hooga uusi asju ja põleme kohe läbi, kui see raskeks osutub? Miks tundub soovitu saavutamine mõnikord sama hirmus kui selle mitte saamine? Ja miks on isegi uusi soovitud tulemusi saavutades neid sageli nii raske hoida, et langeme uuesti vanadesse ennast saboteerivatesse mustritesse?

New York Timesi bestsellerite autor Jessica Ortner – nagu väga paljud meist – on esitanud endale elumuutustega silmitsi seistes neidsamu küsimusi. Nüüd pakub ta välja lahenduse: uue viisi, kuidas näha seda ühte muutumatut asja, mis on elus kindel – muutusi – mitte takistusena, vaid väravana õnneni.

Raamatus „Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused” õpetab Jessica, kuidas muutustest läbi voolata ning kuidas teha püsivaid muutusi viisidel, mis on ühtlasi ehtsad ja väestavad. Tema leebed ja kasutajasõbralikud juhised õpetavad, kuidas kasutada koputamist ehk EFTd vahendina selguse ja kerguse leidmiseks, mida edasi liikumiseks igatsed, kuidas orienteeruda tundmatuses värske energia, lootuse ja avatud südamega ning kuidas lasta lahti sinu otsustusvõimet varjutavatest kahtlustest ja hirmudest, et saaksid taasavastada oma tõelise tee.

„Mõistes paremini seda, miks me muutustele teatud viisil reageerime,” kirjutab Jessica, „saame sellest kergemini läbi voolata, selmet mattuda nii põhjalikult selle alla, et jääme viimaks surnud punkti.”

Raamat „Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused” annab sulle vahendid, mida vajad, et asuda oma isiklikule muutuste teekonnale – ning nautida selle käigus kõiki tavalisi ja ebatavalisi kogemusi.Raamatu „Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused” sisukord

Raamatu „Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused” seonduvad märksõnad: emotsionaalsed seisundid, hirm, ärevus, muutused, inimsuhted, isiksuse areng, enesekindlus, koputamisteraapia, energiaravi, psühhoteraapiaRaamatu „Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused” tehnilised andmed


„Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused” on pehmekaaneline raamat, 288 lk; 14,0 × 20,8 cm; ↔ 2,2 cm; 318 g.


Raamat „Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused” ilmumisandmed: Ersen, 2020


ISBN/EAN: 9789949825790 (978-9949-82-579-0)

Ostan „Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused” hinnaga 24.90Veel üllitisi „Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused” vaadata ka neid trükiseid:


Topeltelu
Topeltelu

22.22


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525