Teemad: KokaraamatudToiduained, joogid

Kuidas küpsetada kõige krõbedam küpsis?


„Kuidas küpsetada kõige krõbedam küpsis?” on lakkadega pehmekaaneline raamat sarjast Pere ja Kodu raamat. Raamatu seisukord: uus.

Kuidas küpsetada kõige krõbedam küpsis? kaanepilt – front cover

Hind: 15.95


Autorid: Eva-Maria Liiv, Hele-Mai Alamaa.


Toimetanud Velve Saar. Kujundanud Mai Grepp. Illustratsioonid: Anne Pikkov.


Sarja nimetus: Pere ja Kodu raamat.
„Kuidas küpsetada kõige krõbedam küpsis?” – tutvustus


Raamatust „Kuidas küpsetada kõige krõbedam küpsis?” leiad üle viiekümne retsepti lõbusate, hõrkude ja krõbedate küpsiste tegemiseks. On absoluutset klassikat laiast maailmast. On Lahemaa metsade vahel Eva-Maria peas sündinud ampsukesi – kui magusaisu painab ja lähim supermarket jääb 30 km kaugusele. On magusamast magusamaid, on üdini tervislikke, on jahu- ja muna- või suhkruvabu. Kõigile midagi.

Küpsised on nii mõnusad. Ained on sul enamasti kapis olemas. Neid küpsiseid on imetore teha koos lastega, paljud on ka täiesti jõukohased väikestele kokkadele endile katsetamiseks. Hiljem on neid hea kaasa võtta, külakostiks viia, vahetunnil krõbistada, koolilaadal müüa, ekskursioonil korisevat kõhtu paitada.

Küpsetuslusti ja krõbedaid elamusi!Raamatu „Kuidas küpsetada kõige krõbedam küpsis?” sisukord

Raamatu „Kuidas küpsetada kõige krõbedam küpsis?” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kuidas küpsetada kõige krõbedam küpsis?” seonduvad märksõnad: küpsetised, küpsised, kokaraamatudRaamatu „Kuidas küpsetada kõige krõbedam küpsis?” tehnilised andmed


„Kuidas küpsetada kõige krõbedam küpsis?” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 126 lk; 15,0 × 21,0 cm; ↔ 0,9 cm; 298 g.


Raamat „Kuidas küpsetada kõige krõbedam küpsis?” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Kuidas küpsetada kõige krõbedam küpsis?” ilmumisandmed: Ajakirjade Kirjastus, 2017


ISBN/EAN: 9789949393435 (978-9949-39-343-5)

Ostan „Kuidas küpsetada kõige krõbedam küpsis?” hinnaga 15.95Veel üllitisi „Kuidas küpsetada kõige krõbedam küpsis?” autori(te)lt:

Raamatuga „Kuidas küpsetada kõige krõbedam küpsis?” samast sarja(de)st:© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125