Kõigi kunagi elanute lühiajalugu
Lood meie geenides


„Kõigi kunagi elanute lühiajalugu” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Kõigi kunagi elanute lühiajalugu Lood meie geenides kaanepilt – front cover

Hind: 27.70


Autor: Adam Rutherford.


Inglise keelest tõlkinud Lauri Liiders.


Originaali pealkiri: A brief history of everyone who ever lived: the stories in our genes.


Toimetanud Anu Vane. Kujundanud Virge Ilves.
„Kõigi kunagi elanute lühiajalugu” – tutvustus


See lugu jutustab sinust. See on lugu sellest, kes sa oled ja kuidas sa selliseks said. See on su isiklik lugu, kuna sinus kehastunud elu edasikandumise rada on unikaalne, ja sama kehtib kõigi kunagi elanud inimeste kohta. Kuid see on ka meie ühine lugu, sest me kõik kanname oma geenides kogu oma liigi ajalugu: sünde ja surmi, haigusi, sõda ja näljahädasid, rändeid ja ohtralt seksi.

Alates 2001. aastast, kui teadlastel õnnestus esmakordselt inimgenoomi lugeda, on sellest saanud kõiksugu väidete ja vastuväidete, müütide ja oletuste ammendamatu allikas. Raamatu „Kõigi kunagi elanute lühiajalugu” autor Adam Rutherford on aga seisukohal, et peaksime vaatama oma genoomi mitte kui käsiraamatut, vaid hoopis kui eepilist poeemi. DNA määrab meie kui individuaalide kohta palju vähem, kui oleme siiani uskunud, aga see on tohult oluline meie kui liigi sisukohast.

Oma kaasakiskuvas rännakus üle geneetika aina laienevate maastike selgitab autor raamatus „Kõigi kunagi elanute lühiajalugu”, mida geenid räägivad meile tänapäeval ajaloo kohta, ja mida kõneleb ajalugu geenidest. Neandertallastest mõrvadeni, punapeadest rassini, surnud kuningatest katkuni, evolutsioonist epigeneetikani – see on tõeliselt valgustav ja paljastav portree sellest, kes me oleme ja kuidas me endaks saime.Raamatu „Kõigi kunagi elanute lühiajalugu” sisukord

Raamatu „Kõigi kunagi elanute lühiajalugu” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kõigi kunagi elanute lühiajalugu” seonduvad märksõnad: genoomid, genoomika, inimese geneetika, DNA, inimene, bioloogiline evolutsioon, inimese evolutsioon, antropoloogia, ajaluguRaamatu „Kõigi kunagi elanute lühiajalugu” tehnilised andmed


„Kõigi kunagi elanute lühiajalugu” on kõvakaaneline raamat, 446 lk; 14,9 × 22,0 cm; ↔ 3,0 cm; 734 g.


Raamat „Kõigi kunagi elanute lühiajalugu” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Kõigi kunagi elanute lühiajalugu” ilmumisandmed: Tänapäev, 2020


ISBN/EAN: 9789949858132 (978-9949-85-813-2)

Ostan „Kõigi kunagi elanute lühiajalugu” hinnaga 27.70Soovitame lisaks väljaandele „Kõigi kunagi elanute lühiajalugu” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125