Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis


„Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis kaanepilt – front cover

Hind: 22.50


Autor: Marina Laikjõe.


Toimetanud Marju Roberts.
„Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis” – tutvustus


Nagu hea õpetaja valmistab end igaks tunniks ette, nii vaatab ka hea giid enne ekskursiooni ikka oma märkmed üle. Raamatu „Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis” kaante vahele on koondatud Marina Laikjõe aastate jooksul kogunenud ülestähendused. Muidugi oleks kõige parem neid jutte ekskursiooni käigus giidi enda suust kuulda, kuid raamat „Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis” annab kõigile üsna harukordse võimaluse piiluda sisse kogenud giidi isiklikku märkmikku ja saada sealt infot, mis võib tähelepaneliku lugeja muuta Pariisi tavakülastajast peaaegu asjatundjaks.

Raamatu „Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis” autor Marina Laikjõe sündis Tallinnas 1967. aastal. Ta on lõpetanud Gustav Adolfi gümnaasiumi prantsuse keele eriklassi ja Tartu Ülikooli vene filoloogia erialal. 1994. aastal alustas ta Pariisi-reiside korraldamist ja pärast 43-aastaselt Pariisi kolimist omandas sealse giidide ülikooli diplomi, tänu millele on Prantsusmaa kultuuriministeerium talle väljastanud eluaegse giidilitsentsi, mis võimaldab ekskursioone ja loenguid läbi viia kõikides Pariisi ja Prantsusmaa muuseumites ja lossides.Raamatu „Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis” sisukord

Raamatu „Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis” seonduvad märksõnad: vaatamisväärsused, turismisihtkohad, linnaajalugu, Pariis, reisikirjad, reisijuhidRaamatu „Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis” tehnilised andmed


„Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis” on pehmekaaneline raamat, 304 lk; 14,7 × 20,9 cm; ↔ 1,8 cm; 556 g.


Raamat „Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis” on Laos nr 3, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis” ilmumisandmed: Pilgrim, 2021


ISBN/EAN: 9789949099580 (978-9949-099-58-0)

Ostan „Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis” hinnaga 22.50Soovitame lisaks väljaandele „Kõige ilusamad jalutuskäigud Pariisis” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125