Asjad, mis panevad südame kiiremini põksuma


„Asjad, mis panevad südame kiiremini põksuma” on lakkadega pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Asjad, mis panevad südame kiiremini põksuma kaanepilt – front cover

Hind: 24.94


Autor: Mia Kankimäki.


Soome keelest tõlkinud Triin Tael.


Originaali pealkiri: Asioita jotka saavat sydämen lyömään nopeammin.


Toimetanud Kirsti Sinissaar. Kujundanud Britt Urbla Keller.
„Asjad, mis panevad südame kiiremini põksuma” – tutvustus


Teine, parandatud trükk. Raamatus ekslikult esimese trüki ISBN.

Mia Kankimäki jätab 38-aastaselt töö Helsingi kirjastuses, sest tal on sellest ja kogu oma elust mõõt täis. Soomlanna sõidab Kyōtosse tuhat aastat tagasi elanud õuedaami Sei Shōnagoni jälgi ajama. Mia ei tunne Kyōtos kedagi ega oska jaapani keelt, kuid ta on lugenud inglise keeles Sei „Padjaraamatut” ja tunneb selle autoriga sügavat hingesugulust – Sei tundub imetlusväärselt kaasaegne ning tema mõtisklused ja tähelepanekud elust võiksid kuuluda kas või Virginia Woolfile. Õuedaami nimekirjad võluvatest, ärritavatest ja elegantsetest asjadest ning neist, mis südame kiiremini põksuma panevad, on otsekui blogisissekanded – niivõrd värskelt kõlavad need.

Jaapani eluga harjumine võtab aega, kuid õige pea kisub see Mia kaasa. Soomlanna vaimustub templitest, kirsiõitest, Kamo jõe leinapajudest, kabukiteatrist, teemajadest. Kirjutava reisija elamustest sünnib tõsielulugu, mida saab lugeda otsekui romaani. Mia taipab oma imetletud õuedaami jälgi ajades sedagi, mida ta ise elult tahab.Raamatu „Asjad, mis panevad südame kiiremini põksuma” sisukord

Raamatu „Asjad, mis panevad südame kiiremini põksuma” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Asjad, mis panevad südame kiiremini põksuma” seonduvad märksõnad: soome, kirjanikud, Sei Shônagon, jaapani, kirjandusajalugu, naised, õuedaamid, Kyōto, Jaapan, reisikirjad, päevikud, mälestusedRaamatu „Asjad, mis panevad südame kiiremini põksuma” tehnilised andmed


„Asjad, mis panevad südame kiiremini põksuma” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 326 lk; 14,5 × 20,0 cm; ↔ 2,5 cm; 358 g.


Raamat „Asjad, mis panevad südame kiiremini põksuma” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Asjad, mis panevad südame kiiremini põksuma” ilmumisandmed: Varrak, 2022


ISBN/EAN: 9789985355169 (9789985342978 (vale), 978-9985-3-4297-8 (vale))

Ostan „Asjad, mis panevad südame kiiremini põksuma” hinnaga 24.94Soovitame lisaks väljaandele „Asjad, mis panevad südame kiiremini põksuma” vaadata ka neid trükiseid:


Päevik
Päevik

14.90


Diskursus
Diskursus

14.94


Topeltelu
Topeltelu

22.22


Sigmund
Sigmund

19.91


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125