Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: MeditsiinÕpikud

Kõhu eesseina songade operatsioone


„Kõhu eesseina songade operatsioone” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: esikaane ja tiitellehe paremasse ülanurka on kirjutatud nimi, allajoonimisi suhteliselt palju.


„Kõhu eesseina songade operatsioone” – tutvustus


Õppevahend arstiteaduskonna erialade üliõpilastele.

Kõhu eesseina piirid ja regioonid
Kõhu eesseina piiravad ülevalt roidekaared, alt kubemesidemed ja sümfüüsi ülemine serv. Kõhu eesseina lahutavad tagumisest seinast vertikaaljooned, mis kulgevad 12. roide tipust alla niudeluu harjani.
Kõhu eessein jaotatakse kolmeks põhimiseks regiooniks: 1) epigastrium, 2) mesogastrium, 3) hypogastrium. Piiriks nende vahel on kaks horisontaaljoont: 1) linea costarum, mis ühendab 10. roide tipud ja 2) linea spinarum, mis ühendab mõlema spina iliaca anterior superior’i. Kahe vertikaaljoone abil, mis kulgevad piki kõhusirglihaste välisserva, jaotatakse nimetatud regioonid omakorda alaregioonideks. Seega saab kõhu eesseinal eristada üheksat alaregiooni: regio epigastrica, regio hypochondriaca dextra et sinistra; regio umbilicalis, regio lateralis dextra et sinistra; regio pubica, regio ingunalis dextra et sinistra.Raamatu „Kõhu eesseina songade operatsioone” sisukord

Raamatu „Kõhu eesseina songade operatsioone” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kõhu eesseina songade operatsioone” seonduvad märksõnad: songad, kõhuseinasong, operatsioonid (med.), õppematerjalidRaamatu „Kõhu eesseina songade operatsioone” tehnilised andmed


„Kõhu eesseina songade operatsioone” on pehmekaaneline raamat, 46 lk; 14,3 × 20,0 cm; ↔ 0,3 cm; 60 g.


Raamat „Kõhu eesseina songade operatsioone” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Kõhu eesseina songade operatsioone” ilmumisandmed: Tartu Riiklik Ülikool, 1989

Ostan „Kõhu eesseina songade operatsioone” hinnaga 2.90Soovitame lisaks väljaandele „Kõhu eesseina songade operatsioone” vaadata ka neid trükiseid:


Kirurgia
Kirurgia

79.79


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525