Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Suhted, suhtlemineLastekasvatusNoortele

Kiusamine koolis
Mis see on ja kuidas sellega toime tulla


„Kiusamine koolis” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Kiusamine koolis Mis see on ja kuidas sellega toime tulla kaanepilt – front cover


Autorid: Ginny Sullivan, Keith Sullivan, Mark Cleary. Eessõna autorid: Debra Pepler, Karin Krondel, Wendy Craig.


Inglise keelest tõlkinud Tiia Krass.


Originaali pealkiri: Bullying in secondary schools: what it looks like and how to manage it.


Kujundanud Aage Raud.
„Kiusamine koolis” – tutvustus


Koolikiusamine on tõsine probleem. Õpilaste vahelist vägivallatsemist pole võimalik täiesti ära hoida, küll aga leevendada ja vähendada.
Raamat „Kiusamine koolis: mis see on ja kuidas sellega toime tulla” käsitleb kooli vanemates astmetes toimuvat õpilaste vahelist kiusamist ning annab praktilisi juhiseid sellega toimetulekuks. Raamat „Kiusamine koolis” on kergesti loetav ning see on koostatud nii, et seda oleks klassis hõlbus kasutada.
Raamatus „Kiusamine koolis” näidatakse kogu kooli lähenemist vägivallatsemisele ja teistele sotsiaalsetele probleemidele, mis koolis ette tulevad. Antakse õpetajatele tarvilikke juhtnööre, kuidas teiste vastu agressiivsete õpilastega tõhusalt toime tulla, kasutades probleemi lahendamisel nii kõrvalseisjaid kui ka kiusamisohvreid endid. Autor näitab, et kõrvalseisjate kaasabil ja õpetaja-poolsel õigel vahelesekkumisel saaks palju vägivalda peatada juba varases staadiumis ning luua seeläbi koolis turvaline ja meeldiv keskkond kõigi õpilaste jaoks.
Raamat „Kiusamine koolis” on mõeldud abivahendiks eelkõige kõigile õpetajaile ja haridustöötajaile, samuti vanema astme õpilastele ja nende pereliikmetele/ hooldajatele. Häid ideid ja juhiseid leiavad siit kindlasti ka õpetajate koolitusega tegelejad, sotsiaaltöötajad, nõustajad, psühholoogid ja pedagoogikaüliõpilased.

Raamat „Kiusamine koolis” sisaldab koolikiusamise kohta olulist ja ulatuslikku praktilist materjali ning pakub strateegiaid, mida on koolis lihtne kasutada. Raamat „Kiusamine koolis” annab õpetajatele väärtuslikku nõu, kuidas ohvreid ja kõrvalseisjaid probleemi lahendamisse kaasa haarates kõige tõhusamal viisil kiusajatega hakkama saada. Raamat „Kiusamine koolis” peaks igas põhikoolis ja gümnaasiumis kohustusliku lugemisvara hulka kuuluma.Raamatu „Kiusamine koolis” sisukord

Raamatu „Kiusamine koolis” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kiusamine koolis” seonduvad märksõnad: õpilastevahelised suhted, ennetamine, koolikiusamine, kiusamineRaamatu „Kiusamine koolis” tehnilised andmed


„Kiusamine koolis” on pehmekaaneline raamat, 262 lk; 17,4 × 24,4 cm; ↔ 2,0 cm; 638 g.


Raamat „Kiusamine koolis” on hetkel laost otsas.


Raamatu „Kiusamine koolis” ilmumisandmed: Atlex, 2004


ISBN/EAN: 9789985948958 (9985-9489-5-5, 9985948955)Soovitame lisaks väljaandele „Kiusamine koolis” vaadata ka neid trükiseid:


Topeltelu
Topeltelu

22.22


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525