Teemad: Ravimtaimed, loodusraviAlternatiivmeditsiinToitumine

Keskaja ravitarkused: püha Hildegardi pärand
Maarohud, tervendavad toidud ja ravitoimega kivid


„Keskaja ravitarkused: püha Hildegardi pärand” on lakkadega pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Keskaja ravitarkused: püha Hildegardi pärand Maarohud, tervendavad toidud ja ravitoimega kivid kaanepilt – front cover

Hind: 34.94


Autor: Günther H. Heepen.


Saksa keelest tõlkinud Eha Kattai.


Originaali pealkiri: Das Heilwissen der Hildegard von Bingen: Naturheilmittel, Ernährung & Edelsteine.


Keeletoimetaja: Tiina Aug.
„Keskaja ravitarkused: püha Hildegardi pärand” – tutvustus


Hildegardi meditsiin on terviklik süsteem. See hõlmab inimese kõiki aspekte: vaimu, hinge ja keha. Ravimine algab rohtude valmistamise, taimede kogumise ja loodusesse minekuga ning lõpeb retseptidega, mis mõjuvad inimesele kui tervikule. Terviklikus ravis ei ravita mitte ainult mingi organi vaevusi, vaid ka vaimu – viimane võib hõlmata nii suhtumist haigusesse kui ka vaimset tegelemist haigusega. Tänapäeval teame paremini kui Hildegardi aegadel, et mõtetel on oluline osa selles, kas saame terveks või jääme haigeks.
Hildegardi tervenduskunst toetub viiele sambale:
• toitumine;
• ravimid (taimed, puud, vürtsid, vääriskivid, metallid);
• paastumine;
• taastumine ja füsioteraapia;
• elustiil ja hingeravi.

Raamatus „Keskaja ravitarkused: püha Hildegardi pärand” on käsitletud kõiki neid teemasid, muu hulgas on antud retsepte ja soovitusi rohkem kui 60 vaevuse vastu ning üle 40 juhendi, kuidas valmistada ise loodusravimeid.

Raamatuj „Keskaja ravitarkused: püha Hildegardi pärand” autor Günther H. Heepen on sündinud 1957 Nettetalis. Ta on ravitseja ja kognitiivse käitumise terapeut, praktiseerib Bambergis. Aastast 1978 tegeleb ta ravimtaimedega ja alates 1989. aastast tegutseb ravitsejana. Ta on kirjutanud 15 menukat raamatut ja jagab nõuandeid loomulikust hormoonravist. Alates 1980. aastate algusest tegeleb Heepen Bingeni Hildegardi meditsiiniga. Günther H. Heepen on Saksamaa Biokeemiaühingu, Saksa Homöopaatia Liidu ja Šveitsis asuva REGENA-Akadeemia konsultant.Raamatu „Keskaja ravitarkused: püha Hildegardi pärand” sisukord

Raamatu „Keskaja ravitarkused: püha Hildegardi pärand” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Keskaja ravitarkused: püha Hildegardi pärand” seonduvad märksõnad: ravimtaimed, fütoteraapia, loodusravi, alternatiivmeditsiin, kristalliteraapia, retseptid (farm.), toiduretseptidRaamatu „Keskaja ravitarkused: püha Hildegardi pärand” tehnilised andmed


„Keskaja ravitarkused: püha Hildegardi pärand” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 240 lk; 17,2 × 23,5 cm; ↔ 1,7 cm; 659 g.


Raamat „Keskaja ravitarkused: püha Hildegardi pärand” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Keskaja ravitarkused: püha Hildegardi pärand” ilmumisandmed: Varrak, 2016


ISBN/EAN: 9789985337547 (978-9985-3-3754-7)

Ostan „Keskaja ravitarkused: püha Hildegardi pärand” hinnaga 34.94Soovitame lisaks väljaandele „Keskaja ravitarkused: püha Hildegardi pärand” vaadata ka neid trükiseid:


Aiaapteek
Aiaapteek

14.99


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125