Eesti keele õpik
Vene õppekeelega gümnaasium


„Eesti keele õpik” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Eesti keele õpik Vene õppekeelega gümnaasium kaanepilt – front cover


Autor: Maie Sooneste.


Kujundanud Päivi Palts.
„Eesti keele õpik” – tutvustus


Kesk- ja kõrgtasemele.
Käesolev eesti keele õppematerjal on mõeldud venekeelsetele keelehuvilistele, kes õpivad gümnaasiumis ja kursustel kesktaseme või kõrgtaseme rühmades. Eesmärgiks on aidata õppijal saavutada niisugune tase, et ta suudab end vabalt väljenda ja mõistab raskusteta keerulisema teksti sisu.

Kui õpikus „Eesti keele õpik” on lühidalt antud grammatikaalased seletused ja vähesel määral ka harjutusvara, siis põhirõhk grammatilise materjali kinnistamisel langeb töövihikule.

Õpiku „Eesti keele õpik” tekstid on mõeldud kõnelemis- ja lugemisoskuse arendamiseks. Tekste valides on autor eelistanud neid, mis ühtivad gümnaasiumi ainekava ning Riikliku Eksami- ja Keelekeskuse pakutud teemadega riigieksamiks valmistumisel.

Õpiku „Eesti keele õpik” iga teema sisaldab piisavalt sõnavara, et võimaldada suhtlemise harjutamist teema piires ning kinnistada reproduktiivset ja produktiivset kõneoskust. Kursuse grammatiline osa käsitleb tegusõnade pööramist, kõneviiside ja kesksõnade moodustamist, käändsõnade käänamist, omadussõnade kompareerimist ning suurt tähelepanu on pööratud sõnamoodustusele ja sõnaõpetusele. Õpiku „Eesti keele õpik” lisadeks on pildikomplektid ja eesti-vene ning vene-eesti sõnaraamat. Piltide kirjeldamisel tuleb näidata vestlusaktiivsust. Õppija peab pildi abil arutlema mõne probleemi üle, avaldama arvamust ning kaitsma oma seisukohti, samuti kirjeldama pildil kujutatut: inimesi, tegevust ja meeleolu.Raamatu „Eesti keele õpik” sisukord

Raamatu „Eesti keele õpik” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Eesti keele õpik” seonduvad märksõnad: eesti keel, võõrkeel, gümnaasiumid, kooliõpikudRaamatu „Eesti keele õpik” tehnilised andmed


„Eesti keele õpik” on kõvakaaneline raamat, 424 lk; 17,5 × 24,4 cm; ↔ 2,9 cm; 868 g.


Raamat „Eesti keele õpik” on hetkel laost otsas.


Raamatu „Eesti keele õpik” ilmumisandmed: Varrak, 2007


ISBN/EAN: 9789985314876 (978-9985-3-1487-6)Soovitame lisaks väljaandele „Eesti keele õpik” vaadata ka neid trükiseid:


Tere!
Tere!

27.90


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125